Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy srác egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy srác egyből levágja csók közben ha az az első a lánynak?

Figyelt kérdés

Még soha nem csókolóztam, ez elég "ciki" mert már 18 éves vagyok, egy kis városban élek, nem volt még kapcsolatom. Attól tartok,hogyha csókolóznék egy sráccal nagyon nagyon béna leszek, és egyből érzi hogy ő az első.

18/L



2014. máj. 31. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hülyeség ezen agyalni

ha szeret mit számít?

2014. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy srác akihez nagyon vonzódom,jól kijövünk egymással és kölcsönös az erős szimpátia. Remélem igazad lesz kedves első.
2014. jún. 1. 00:02
 3/11 A kérdező kommentje:
* első válaszoló
2014. jún. 1. 00:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

minél merevebben gondolsz rá rágörcsölsz annál kényelmetlenebb érzés lesz.

ne filózz rajta csak sodródj az érzéssel, ha úgy érzed h meg fog csókolni hunyd be a szemed és ösztönből fog jönni, elvégre a génekben van ez is mint sok minden más ;)

#1 voltam

ui.: hagyd h vezessen és ne harapd le a nyelvét :DDD

2014. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nyelv leharapást nem tervezem, távol áll tőlem a domina szerep is,szóval teljesen rá hagyatkozom, szerintem jobb ha egy férfi vezet :D Köszönöm a segítséget :)
2014. jún. 1. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért olyan rossz nem lehet hogy levágja.
2014. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 22 és fél évesen volt az első csók, előtte nem is terveztem vele kapcsolatban, csak annyit, hogy csak annak adom, akibe szerelmes leszek. Tkp. a srác csókolt csak, én lefagyva vártam, hogy mikor lesz vége, mert nem vártam, hogy még az első randi előtt megtörténjen. Szóval tutti nem volt neki a legjobb, de nem emiatt kerültem aztán barátzónába. Elmondása szerint nem velem volt a gond, hanem ő nem volt képes komoly kapcsolatra.
2014. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem vette észre a fiú.:)

Én 15, a fiú pedig gyakorlott 18 éves.

2014. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez azért függ pár dologtól. Tehát más az, ha hirtelen, előzmény nélkül lekap, mint a - ráhangolódás, érzékiség, ilyen-olyan előzmények. Tehát ha előtte megfogja a kezed, simogat, a füledbe suttog, átkarol, akkor biztos nem lesz bajod az első csókkal. Jön magától, "ösztönből". Igaz, a tapasztalatlanságot sokszor észre lehet venni, de ez is egyénfüggő.

Van olyan csaj, aki már elsőre is tökéletesen, érzékien csókol és van, aki ezredszerre is hidegen, fantáziátlanul. Előre nem lehet megmondani, Te milyen leszel, de ne aggódj :) Mint ahogy előttem írták, bizalmas, szerető kapcsolatban a fiú hozzáállása biztos mindig elfogadó lesz!

2014. jún. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek rajtad,igy a hapid a második lesz !
2014. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!