Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Párommal szeretkezés közben sajnos nem tudok elmenni. Nagyon élvezem meg teljesen át is adom magam az aktusnak de egyszerűen képtelen vagyok elélvezni. Akármeddig csináljuk egyszerűen nem megy. Barátnőm miden alkalommal képes az orgazmusra ezt érzem is de kb 2 óra után már nem bírom szuflával és ilyenkor rendszerint leállok és máshogy fejezzük be. És úgy veszem észre hogy ezt a barátnőm az ő hibájának tudja be pedig vele semmi baj. Tudnátok esetleg tanácsot adni vagy esetleg tapasztalatok alapján megoldást mondani?

Válaszaitokat előre is köszönöm

20/F


2014. aug. 5. 21:07
 1/3 laptopdj ***** válasza:
Talan a stressz miatt?
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lovagló póz nagyon stimuláló a férfiak számára , szóval azt próbáljátok
2014. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Szoktuk folyamatosan alkalmazni a lovagló pózt

2014. aug. 5. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!