Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a mérettel kitudok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a mérettel kitudok egy nőt elégíteni?

Figyelt kérdés
13 cm felallva
2014. aug. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

HA esetleg fsszal nem is nyelved meg kezed van ;)

Gondol a leszbikre...ott meg rkkora sincs :D

2014. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ki tudsz. De nem árt ha nyalogatod is néha.

// 23F

2014. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki tudsz. Tapasztalat. Mondjuk ne ribivel próbálkozz, mert annak lehet kevés. Nekem volt már ekkora, és teljesen jó volt.

29n

2014. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom mi ez a méret mánia a többi pasinál. Én le mértem már az enyém, már csak kíváncsiságból is. és tudom hogy jó vagyok a nők kielégítésében. Már csak azért is, mert akkor nem kérné ennyi nő, hogy had dugjon velem...

És nekem is ekkora hosszában.

De én figyelek a nőre és arra, hogy jó legyen neki végig. Esetleg utólag egy kis cirógatás és csók nem árt, így még utána is jól esik neki.

2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GipszI ***** válasza:

Ki.

Ugyanekkora nekem is, úgyhogy tapasztalatból beszélek :)

2014. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!