Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, csajok! Ti túlzásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csajok! Ti túlzásnak vagy esetleg durvának tartjátok egy párkapcsolatban a "b-szni" kifejezés használatát? Pl. Csaj felizgulva megkérdezi, hogy: "Megb-szol? "

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy most így beszélni tényleg túlzás, vagy belőletek is előjön néha az állat?

2014. aug. 5. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
hát nekem nem tetszene..dehát ez egyénfüggő
2014. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj szerintem
2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasim imádja, ha már szinte könyörgök azért, hogy basszon meg, mert annyira kívánom.
2014. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 KnightBalazs ***** válasza:
33%
Hát F vagyok de ezt én se mondanám. Szerintem csúnya igy mondani, mennyivel szebb a szeretkezés kifejezés nem?
2014. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon fel kell, hogy izguljak, ahhoz, hogy ilyeneket mondjak egy pasinak, de azért volt már rá példa. Meg azért az is kell, hogy a pasi olyan legyen, hogy lássam, hogy nem tartja gáznak. Egyik a volt barátom volt, akinek ilyeneket mondtam, a másik meg egy egyéjszakásom nyaralás alatt egy Görög pasival . Azért a "fuck me" nem hangzik ilyen alpáriul sztem.
2014. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom túlzásnak, én is szoktam így mondani amikor már nagyon ki vagyok éhezve a szexre és nincs kedvem szépen megfogalmazni.

Ráadásul sokszor jobban feltüzeli a partneremet is ha ilyen, kissé "közönsèges" módon fogalmazok :)

2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha innék talán kipróbálnám, lehet buli lenne 1x 1x-er...

De napi szinten nekem erős...

2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem jönne be, szerencsére a páromnak sem :D.
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolaton belül bármit lehet, ami bejön a két embernek, csak vigyázz, hogy ez ne jusson ki a hálószobából.


Mi szoktunk ilyeneket, hogy "most jól megb.szlak te r.banc". De ez csak az adott hangulat fokozására van, és egyébként szeretem, tisztelem a barátnőmet, és másik előtt nem hívnám így.

2014. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez abszolút megszokott. pl. "megk*rlak, mint egy ócska r*bancot", ez tökre elfogadott, sőt szeretjük az ilyesmit:D
2014. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!