Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és fiúk! Egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és fiúk! Egy komoly párkapcsolatban szoktatok a párotoknak mesélni az exeitekről?

Figyelt kérdés

Nem a szexre gondoltam.

Pl. magáról a lányról, esetleg, hogy hogyan vágott át, ha ez volt a történet vagy egyáltalán az, hogy hány exed volt.

Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő se mesél az övéiről. Zavar ha eszembe jut, hogy más is meghúzta előttem. Gondolom őt is zavarná. Nem azt mondom, hogy ha megkérdezné nem beszélnék, de engem nem érdekel.
2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. Truth ***** válasza:
82%
nem... ha kérdez válaszolok de nem hozom fel témának...
2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem mesélj a barátnődnek egy sztorit egy nagy szivatásáról az exednek, utána kicsit fényezd a barátnődet és boldog lesz :D Remélem érthető voltam :D
2014. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezi külön, akkor nem!

Ha kérdezi, akkor is úgy, hogy ne bántsam meg azzal, hogy egy olyanhoz hasonlíthassa magát, aki nem volt jó nekem.


Egyszerűen ez nem működik.

Nem az exemmel vagyok hanem vele. Vele akarok foglalkozni, és nem az exemmel. És ezt ő is így érzi.

2014. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!