Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám újra hallgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám újra hallgatni ugyanazokat a számokat, amiket régen az exemmel, anélkül, hogy folyamatosan rá emlékeztetnének?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az előadókat, és a dalokat is, de ahányszor bekapcsolom, a volt barátom jut eszembe. Viszont imádom ezeket a számokat...mit csináljak, hogy újra ugyanúgy hallgathassam őket? Tudom, ez furán hangzik, de kellemetlen érzés kerít hatalmába minden egyes alkalommal. Veletek volt már ilyesmi?

2014. aug. 5. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ki kell kapcsolni az érzelmeket ennyi. Én érzelmek nélkül is boldog vagyok :)
2014. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, majd fél évig meg se tudtam hallgatni a "közös" számunkat.... mikor már megtudtam akkor is bekönnyeztem rajta mindig .......most is akármikor meghallgatom mindig ő jár a fejembe :)
2014. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Hanyagoltam azokat a zenéket. Tudod,az idő. Utána már ugyanúgy hallgattam.
2014. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem már rég túl vagyok a volt barátomon, amikor egyszer az ő kedvenc száma ment a rádióból a buszban. Zokogtam mint egy gyerek, ha nem csörren meg a mobilom,eltévesztem az állomásom.
2014. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.:)
2014. aug. 5. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
az idővel majd elfelejtődik teljesen.
2014. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fényember ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen bizonyos zenék. Egyszerűen úgy "győztem le" ezt a kellemetlen érzést hogy a zenét próbáltam máshoz párosítani. Erőltettem magam hogy másra, valami JOBBRA gondoljak közben. Most már ha ezeket a számokat meghallom elmosolyodom mert tudom hogy ez valami rossz emlékhez kötNE de még sincs az az érzés bennem már. :)
2014. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!