Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepném a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcoholic kérdése:

Meglepném a barátnőmet. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Valamiért nem akar velem találkozni szombatig pedig most jött haza a balatonról és hiányzok neki meg Ő is nekem.

Arra gondoltam hogy holnap kimegyek hozzá titokban és meglepem. Jó ötlet lenne? :)


17/F és 15/L



2014. júl. 24. 01:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet megjött neki. Egyébként próba-szerencse. De szombat is itt van nemsokára.
2014. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már volt menzesze :D kb 1 hete. viszont tudni kell róla hogy félénkebb és visszahúzódó típus tehát nem szereti mutogatni magát. fél hogy lebarnulva nem tetszik nekem vagy mi? :D
2014. júl. 24. 01:34
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akar talizni pedig hiányzol neki annak megvan az oka, szerintem ne törj rá, ki tudja mi a baja, de a legkönnyebb az lenne ha megkérdeznéd. :)
2014. júl. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem és ez volt a válasz: akar velem találkozni de szombat előtt nem. pedig nagyon hiányzok neki és nem bírja nélkülem ezt is mondta. :(
2014. júl. 24. 01:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne lepd meg. Én megtettem, a ti korotokban. Egy másik fiúval volt...
2014. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem szólj neki elötte vagy kérdezd meg hátha meggondolta magát. Biztos van oka annak, hogy nem akar találkozni.
2014. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megcsalt,talán azért?! De ne legyen igazam
2014. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megmondta mit akar, felesleges erőltetni. Biztosan dolga van, esetleg a szüleinek segít, adj már neki egy kis levegőt.
2014. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Erre a fiús dologra én is gondoltam de nem olyannak ismerem hogy megcsalna :) 7 hónap alatt eléggé megismertem és nem olyan.
2014. júl. 24. 01:37
 10/19 A kérdező kommentje:
8. nincs semmi dolga... egész nap alszik és ezért is idegesít.
2014. júl. 24. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!