Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti már próbáltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti már próbáltátok ezt az orgazmus késleltető módszert? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

Van az a módszer mikor az elélvezés pillanata előtt a herék alatt meg kell nyomni 3 ujjal. Nem tudjátok pontosabban leírni hogy hogy is kellene? Mert nekem valahogy nem jött össze, és a sperma egy része ugyan úgy kijött, és ugyan úgy csökkent a szexuális vágyam mint normális estben, sőt az elélvezés sem olyan jó.

Ha valakinek sikerült a módszer, annak is csökken olyankor a szexuális vágya? ugyan úgy várni kell arra hogy újra fellehessen állítani teljesen?


2014. aug. 6. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem késlelteti, Én mindig ezt csinálom, pedig nem olvastam róla sehol, valami ösztön. De sztem a g-ponttal van összefüggésben, az ugyanis kb mögötte van - csak a seggedben.
2014. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes időben, én egyszer akkor próbáltam mikor már túl voltam a holtponton. És nem volt semmi orgazmus érzés csak kifolyt a rengeteg cucc. Természetesen a vágy alább hagyott. Próbáld ki azt, hogy összeszorítod a farizmaid hasonló hatás reményében.
2014. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De itt az ondó vezeték elszorítása a lényeg, nem a gpont, mert állítólag ha a cucc benn marad, a következő elélvezésre is eltudja érni azt az izgami állapotot ami az elsőnél volt.
2014. aug. 6. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ondóvezeték nem ott van.-> [link]


G-pont helyett használjatok prosztatát légyszíves és a nyomással a prosztatát akarod lenyugtatni.

2014. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert a késleltetéshez a pc izmokat kell megerősiteni amivel el tudod zárni az ondót mégis elélvezel, ebből következőleg az izgalom megmarad az élvezés után is egészen addig amig ki nem engeded, ezt nevezik férfi multi orgazmusnak. Nem pontot kell nyomkodni te amatőr:D Az igazi élvezethez edzés kell.
2014. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Köszi utolsó válaszoló utánnanézek ^^
2014. aug. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!