Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges, vagy természetes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, vagy természetes, ha arra gondolok, hogy exbarátnőm majd mással fog szeretkezni, vagy eddig mással volt korábban, és ez zavar?

Figyelt kérdés

Önzőségnek hangzik, de mintha csak magamnak akarnám őt.


De egyben elszomorító, hogy én nem, de majd más jó lesz neki, és lefekszik.


Lefekszik szerelemből, felindulásból vagy akármiből, de velem már nem. ( szeretem, szerettem őt, még mielőtt azthinnétek, csak a numera kellene)



2014. aug. 3. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, én is így voltam/vagyok..
2014. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök normális..
2014. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is teljesen egyetértek, de én annyiból vagyok rosszabb, hogy én legszívesebben csak szűz nővel kezdenék, mert engem az is zavar, ha előttem már mással volt valaha.
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!