Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent rossznak lenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent rossznak lenni az ágyban?

Figyelt kérdés
Pont most olvastam egy fiú vallomását miszerint a barátnője nagyon rossz az ágyban de szereti ezért elnézi ezt neki és reméli,hogy idővel jobb lesz. Mit jelent rossznak lenni az ágyban? Mármint miből tudod, hogy egy lány nem tud szeretkezni?

2014. aug. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem elvezed.
2014. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom onnan, hogy csak fekszik, nem aktív résztvevője az eseményeknek, nem csókol, nyög, simogat, nem mozog még egy kicsit sem(pózfüggő), úgy általában nem élvezi, nem engedi el magát, hanem csak a pasi alá fekszik mozdulatlanul, és várja a csodát.

Én max így tudom elképzelni a rosszul szeretkező nőket, mert én pont az ellenkezőjét csinálom, és eddig mindenki nagyon szeretett velem szexelni :D

2014. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az rossz aki nem aktiv csak hagyta magat semmi kezdemenyezes na meg akar it csinal a pasi csak elhagyja magat Persze hagyta hogy meg dugjàk de semmi önnàló kezdemènyezès, nem is szopik, szoval oda Trajan magat ha meg dugom joneki vagy nem jo aztan ha vege. Akkor feloltözik azt kèszen van mehetunk a bolt a kenyèrèrt vagy mehetünk kutya sètàltatàsra ennyi a nem jo csaj az àgyban vagy mellette
2014. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akiknek kellemetlen az egész helyzet.
2014. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fekszik, mint a liszteszsák...Persze én tegyem oda magam, dugjam meg rendesen.
2014. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!