Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a négerek?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy pár cikket és sok helyen olvastam ,hogy nagyon sok fehér nő leginkább vagy csak négerekkel járna, olyan indokokkal hogy a fekete-fehér kontraszt,a viselkedés,a testfelépítés ,na meg ugye a farok méret,ami majdnem tény hogy nagyobb.


Elkezdtem kicsit parázni ,hogy a végén majd nem is lesz igény a fehérekre...jogosan?



2014. aug. 6. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hat nekem bejonnek kulsore a negerek de a farokmeretuk tul sok..en alapbol szuk lany vagyok es ha egy nagyobbal talalkozok az mar faj
2014. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
A fekete karpekoknak jo alibidójuk sokàig birjàk a hajszàtbaz àgyban jol nyalnak a Farkuk is nagyon mint a feher sihedereknek, ugyan izzadnak mint a lovak de az àgyban nagyon ott vannak, egyszer kiprobálsz egy fekete. Gyereket nem kell többet fehèr hapsi, ez igy igaz , mert az ingerük is nagyon gazdag meg amikor èlveznek akkor vagy fèl liter jön ki belöllük!
2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

De jó 13 -as.. :DD

Rémálmaim lesznek, nagy néger f..ak fognak üldözni, és literszám hányják a cuccot....:DD

2014. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Be. De nem feltétlen kéne olyan pár.
2014. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ez lessz a slàger feher csaj Nagy benga fekete macsó bika mondjuk olyan katonàssan levàgott haj egyenesre rövidebb az ègnek àlva oldalt fülnèl közben borotvàlva, Nagy fèm gagyi nyaklànc 4 ràgogumit egyszerre ràg a csàvó, esteleg feszült mellek oldalt kiviritó muszklik mert a fehèr atlèta 3 szàmmal kisebb hogy jól làthatod legyen az izmost teste, a gayeszban meg ott feszül az oldalra elforditott farok ami làtszik is a feszült szülinapot gatyeszban! Igen ez egy vèkony szöke buta arcu kis csaj mellet jól mutat hogy irigykedjenek rà hogy nekem ilyen jó hapsikàm van!
2014. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
El is tudom kèpzelni hogy én nem letolod a bugyijàt ott az oldalra mereve farok azonnal megremegve kiegyenesedik ès elöre nyomulva ugy lankadtan az egeknek mereve meginogva beàll felfelè hogy az oldalàn az erek kidudorodva belilulva feszülve kinàljàk magukat az ingerre hogy valaki vagy magàba tuszkolja vagy marokra fogva kezdje huzkodni az oldalàn a bört aminek azàn a szàjàba vètel a foganatja amivel a szàj teljes belsötèrfogatàt kitölti a Nagy pajszer ami aztàn a szopkodàs eredmènyekèppen niagara mennyisègü spermàt spriccel a leànyka szàjàba ami estleg es fulladàsi ès öklendezèsi ingereket vàlthat ki a Nagy benga fekete hapsi farka eredmènyekènt. Ezt akartad? Nesze itt van megkaptad,csak meg ne fulladj vagy a petefèszked ki ne szakadjon a termèszet adta gyönyörtöl!
2014. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Neki is bejöttek a négerek...


[link]

2014. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!