Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem

De lehet a személyisége megfogna

2014. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 October15 ***** válasza:
Na erre kíváncsi leszek.
2014. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Be mert kicsi a kárjuk
2014. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Láttam már jó ázsiai pasit, de csak filmekben. Élőben még nem.

Kb. annyira jönnek be, mint a fehér emberek. Van köztük olyan, aki tetszik, meg olyan is, aki nem.

Szóval nem szempont, hogy ázsiai legyen, de nem is kizáró ok.

2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azsia eleg nagy es eleg sok tipus van...attol fugg, melyik. Az alacsony, gizdak nem jonnek be, de van 1-2 jo adottsaggal rendelkezo ferfi, aki bejon...Az indiaiak mondjuk pont nem, de a koreaiak, japanok kozott vannak jok.
2014. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon tág, rengeteg népcsoport él Ázsiában, és azon belül is mindenki más.

A koreaiak, japánok elég egzotikusak , de mivel kb 10 ilyen nemzetiségű férfit láttam élőben, szóval simán lehet, hogy több Japánban/Dél-Koreában töltött év után is ez lenne-e a véleményem.

2014. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
alapból nem, de van néhány aki egész jól néz ki
2014. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2014. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Emberefüggő, pl Steve Aoki szerintem jó pasi, és az iskolámban is vannak helyes koreai fiúk. De ez tényleg nem népcsoport függő, van minden nemzetből szép és kevésbé szép ember.

16L

2014. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!