Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kamu, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kamu, hogy itt szinte minden embernek van olyan 190centis,60-70 kilós ismerőse, akinek gyönyörűszép és csinos barátnője van?

Figyelt kérdés

A magas,vékony fiú kérdésekre mindig jött olyan válasz,hogy az "én testvérem,unokatestvérem,osztálytársam,szomszédom stb. 190cm magas és 63kg(csak egy példa,hasonló arány),mégis csodaszép és topmodell barátnője van évek óta,pedig még nem is gazdagok".

Itt az az érdekes,hogy én ilyen fiúkat soha nem láttam egyáltalán nővel,sem széppel,sem rondával.Minden csak undorodik tőlük.

Vagy a másik eset,hogy eltúlozzák a lány szépségét.Pl.volt itt egy vékony fiú,aki próbált vagánykodni a "szép barátnőjével",aztán kiderült,hogy ez a szép elég csúnyácska...az is érdekes,hogy itt minden gyk-s lány szépnek,csinosnak,jó nőnek tartja magát,aztán nem egyről láttam már képet...


2014. aug. 7. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen ismerősöm ... én magam vagyok ilyen :-P
2014. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,pont te menőztél :D
2014. aug. 7. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
csak 185 vagyok és 70 kiló, de nekem is már 7 éve van egy tényleg szép barátnőm, nem is 1x próbálkoztak be nála az ismerősei, sikertelenül :] Szóval ezt is hozzáadhatod a listához.
2014. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
193 cm vagyok, voltam 75 kiló évekig, de most 95 kilósan jobban nézek ki, a csajok szerint is.
2014. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2:

Bármilyen furcsa is az igazat szoktam írni. Egyszer-egyszer a élek a költői túlzás fegyverével, de csak a nyomaték kedvéért és a realitásokon belül :-P

2014. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lakótársam 190cm, 70kg. Gyönyörű férfi, az arca nagyon szép, helyes arcvonásai vannak, szép a bőre. Nagyon jól öltözik, okos, humoros, kedves. Mióta ismerem, több női nevet tanultam meg, mintha vettem volna egy utónévkönyvet.:)) A volt barátnője egy gyönyörű, okos lány volt, de aztán a srác szakított vele, mert elköltözött külföldre a lány.


Én sem szoktam itt hazudni, miért is? És ne te mondd meg, hogy ki a szép:)

2014. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerősöm, aki elég magas és vékony testalkatú és van egy aranyos barátnője (nekem mondjuk nem az esetem, de kedves, aranyos lány és a külső megjelenése is abszolút rendben van).

Ráadásul ez a srác mellette még nem is túl intelligens és időnként baromi nehéz elviselni.


Közhely, de tényleg a hozzáálláson múlik szinte minden, így az is, hogy tudsz-e ismerkedni.

2014. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek számomra abszulót vonzó, magas, vékony srácot.

16L

2014. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!