Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki képes kamu facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki képes kamu facebook oldalt is gyártani azért, mert letiltotta az akit szeret?

Figyelt kérdés
Vagy más módon szokott leskelődni a facebookon, akit letiltott a szerelme?

2014. aug. 6. 17:06
1 2
 1/11 Jázi :) ***** válasza:
100%
Vannak ilyen betegek, igen.
2014. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, van aki ennyire megszállott
2014. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 October15 ***** válasza:
100%
Figyelj ha azért képes 1 kamu facet csinálni, hogy 1 hszben igazat adjon magának akkor ezért is. :D
2014. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatók képesek 10et is.
2014. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
más módot nem ismerek, de ja, hallottam már ilyenről.
2014. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az én üldöző állatom, ilyet nem csinált, simán feltörte a fb-at, amit utána csináltam áll néven azt is, a g-mailemet, a telefonom menüjében az összes családtagomat zaklatta, mivel bookoztam a telórol oda is betört, és a nagyanyám számát megosztotta a chat.hu-n , az utcán is követet...

Asszem én nyertem... :DD

2014. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen volt mar velem ilyen :D 16/F
2014. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, csinált ilyet az exem. de ő olyat is csinált, hogy betörte a lábával az ablakot, mert a rácsot nem tudta leszedni. akkor ő normális volt vagy őrült zaklató? nem nehéz eldönteni:D
2014. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A más módon alatt olyasmit értek, hogy pl. belép az illető tesója facebookjára, csak hogy megleshesse azt aki letiltotta :)
2014. aug. 6. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen kamu, facebookos profilom. Azóta bejelöltem már vele egy csomó lányt, szóval egyáltalán nem feltűnő, de igazából csak egy érdekel. ;)
2014. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!