Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lehet attól még jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet attól még jó ember, hogy valakivel úgy bánt csak mert megtehette, mint egy felmosó ronggyal?

Figyelt kérdés

Mire utal szerinted az,hogy ezt megtette egy személlyel aki egykoron a szerelme volt? Megalázta szavakkal folyton,azon volt,hogy kicsinálja lelkileg. A szerelme semmi okot nem adott rá,hogy így bánjon vele.

A kérdés az,hogy attól még lehet jó ember,hogy ő ilyesmire képes volt? megteszi majd mással is ?


2014. aug. 7. 09:07
 1/8 KnightBalazs ***** válasza:
Hát az ilyen emberek szégyentelenek. Én az exemről se mondok sose rosszat az olyan lenne kicsit mintha magamat szidnám... Egy ilyen ember nem jó ember, egy ilyen embert elvakit a harag, düh, bosszú és másokat sérteni alapból csúnya dolog. Nem is szerette a párját sohasem ha ilyet tud tenni.
2014. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában két ember kell, hogy az egyik megtehesse a másikkal amit megtett, lehet a másik sokkal dominánsabb és arra nem tud ugy rátelepedni. De valószinü kisebbségi érzése lehet, vagy impotens, vagy az élet más területén eléggé sikertelen és akkor ha talál egy olyat akire rámászhat és szapulhatja akkor ott éli ki az egész fusztrációját, tehát valami ezt nála kiválthatja, erre gyere rá hogy mi. A másik ha a következő kapcsolatában a barátnője egy dominánsabb személyiség akkor azzal nem mer igy viselkedni,de vannak konfliktuskerülők, megakarnak mindenkinek felelni, na azokra valószinü mindig előbb-utóbb rátelepedne és egyre jobban engedné meg magának hogy szemétkedjen.
2014. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja tudni neked biztosan megmondani....tudod az ember az idő múlásával sokat változik, fejlődik, átalakul valamilyen szinten a személyisége hiszen a körülöttünk zajló események, a minket körülvevő történések és az azokat kiváltó körülmények valamilyen szinten hatással vannak ránk.

Én ismerek olyan embert aki "kezes" bárány volt mindig, de egy adott embertípus képes volt előhozni belőle az állatot, és olyat is aki egy korábbi kapcsolatában dühöngött, később pedig egy szerető, szerethető férfivá vált.

Én azt mondom, hogy egy megfelelő társ mellett mindenki megtalálja a békéjét és akkor nincsenek bántások (szándékosan pláne), nézelteltérések nyilván mindenhol akadnak de azokat egy normális ember normális keretek között tudja kezelni :)

2014. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KnightBalazs ***** válasza:
Ha egyszer valaki embert öl akkor még fog. Az olyan ember aki egy ilyen dologra vetekedik és senki sem hordja le rendesen sőt még jó embernek titulálja azt mi fogja megállitani a következő esetben? Ugyancsak erre fog vetekedni hisz megteheti... A multkor is sikerült...
2014. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze, mert egy lelki toprongy...

Egy földön fetrengőbe belerúgni a legalantosabb dolog a világon, nekem is jutott hasonló pasi, és soha nem lesz jó ember, csak egy genetikai hulladék, emberek salakja...

2014. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ez akkor még rosszabb,ha a dominánssal csak azért nem viselkedik így ,mert nem mer. Tehát a domináns soha nem tudja meg,hogy milyen az igazi személyisége.

Amúgy az én véleményem az,hogy nem jó ember,nincs lelkiismerete ,hogy ilyesmire képes és valóban szerintem is kisebbségi érzése van...

2014. aug. 7. 09:18
 7/8 A kérdező kommentje:

amúgy az ex barátomról van szó.

5 éven keresztül voltunk együtt,az első két évben kezes bárány volt velem,aztán szép lassan egyre többet engedett meg magának. én azért tűrtem rengeteg ideig ,mert bennem volt,hogy de az első két évben milyen jó volt hozzám. bár az agresszivitásnak jeleit már láttam rajta akkor is,csak akkor a családjával beszélt néha úgy,hogy csak pislogtam.

szó mi szó,5 év után rengeteg nagyon csúnya megalázás után egy barátnőmmel összejött. ez a barátnő nem tudta és nem is tudja,hogy hogy bánt velem az ex. persze tőlem nem is fogja már meg tudni. és felmerült bennem ez a kérdés,végül is a lány sokkal impulzívabb ,dominánsabb mint én ,szóval úgy gondolom vele nem fog így bánni soha.

Én pedig nagyon meghasadtam így személyiségben mindenben ezek után ... régen volt egy határozott egyéniségem stb,de a kapcsolat alatt már konkrétan egy senkinek éreztem magam,és sajnos ez azóta se múlt el.bármit is akart az exem valószínűleg sikerült neki elérnie.

2014. aug. 7. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerbusz Kérdező!

Láttam írtál még hozzá...

Mint említettem nekem is jutott ilyen szégyenember!

Azért viselkedik így amit beszéltetek, mert kisebbségi komplexusa, és önértékelési zavara van...

Rád kivetítette szépen fokozatosan a saját nyűgjét, szó szerint a bőröd alá is bekúszott, hogy az értékes nedveket, mint egy vámpír megszerezze...

És miután teljesen felőrölte a személyiségedet, és egyetlen értékelhető döntésre se voltál már képes, annyira kifosztott érzelmileg egyszerűen tovább állt...

Az ilyen embert egy belevaló veretes egyéniséggel rendelkező következő hölgyemény sem tudja leszoktatni, vagy sarokba szorítani, meg próbálja őt is kikezdeni, úgy ahogy Téged, és ízekre szedni, a csaj vagy hagyja magát, vagy olyat odab..sz neki, hogy meg sem áll hazáig, ahogy Te is fogod ezentúl csinálni drága kérdező ha hasonló

salakkal találkozol, mert már ebből megtanulod, hogy kell bánni az ilyen energia vámpírokkal...

Drága tanulópénz volt, de mindig nézd a jó oldalát megfizetted az árát, és mivel ezt felismerted, és elkezdted feldolgozni, így is megérte, nincsenek véletlenek, ettől erősebb és szemfülesebb leszel, és az első jelnél lapátra teszed az ilyen mo..kokat...

Sajnos "barátnőbe" is van ilyen velük is mindig mérlegelj, hogy az ő érdeke tényleg a tiéd is vagy csak kizsákmányol...

Ha kíváncsi vagy még ezzel kapcsolatban írhatsz privátot azt előbb észre veszem.. :))

2014. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!