Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan, hogy akit egyszer szerettetek, utólag rájöttetek, hogy igazából rossz ember? Mitől az?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy a harag váltja ki ezt vagy az, hogy simán "felnyílik" az ember szeme,bár velem ilyen még nem fordult elő.
2014. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát részben volt ilyen, de mit is takar az a rossz ember ?
2014. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Emberileg nem olyan, mint akinek hitted.
2014. aug. 1. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor volt ilyen, persze.
2014. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem előfordult. Nem szívesen mesélem el részletesen, de a lényeg, hogy nem ilyen "szakítás utáni harag" jellegű dolog volt, hanem konkrétan egy akkora csalódás, amekkorát még soha más nem okozott. Valamilyen szinten magamra haragszom, amiért nem láttam, milyen ember, és túl későn szembesültem vele, de piszok jól játszotta meg magát :(
2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, velem állandóan ez van. Egyszerűen rossz az emberismeretem, túl sokat látok mindenkiben, ami alapból nem is lenne baj, csak volt már olyan párom, aki ezzel visszaélt. Azóta igyekszem nem megvezetni magam, és nem vakon megbízni az emberekben.
2014. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen volt,pedig igazából ugyan olyan maradt csak az elején még nem akartam tudni ezekről a hibáiról.
2014. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Többféleképpen is kiderült, hogy "rossz ember": voltak stiklijei is, meg kiderült, hogy kihasznált (1 teljes évig) és az egész, amit mondott vagy tett hazugság volt.
2014. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :( Azt hittem jó ember, és azt hittem valóban szeret engem. Hát egyik sem volt igaz! Hazug és kétszínű…és még gyáva is. Pedig nagyon szerettem, szerelmes voltam belé.
2014. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!