Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik név tetszik nektek? Mi az, ami azonnali ellenszenvet vált ki belőletek?

Figyelt kérdés
És a sajátotokat szeretitek?
2014. aug. 7. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Laura,Niki,Vivien,Dorina,Anita nevek tetszenek a legjobban.Semmilyen név nem vált ki ellenszenvet belőlem. A sajátomat szeretem. Dani
2014. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Több név is tetszik, lány-fiú egyaránt. Ami ellenszenves, az az Anita, mert több emberrel volt konfliktusom, akiknek ez a neve. De ettől nem ítélem el a nőket, akiknek ez a neve.

A sajátom, háát... nem sok ilyen nevű lány futkározik. Szeretem, hogy ritka, még nem találkoztam olyannal, akinek ugyanaz a keresztneve, mint nekem.

2014. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Viktória/Viki...már csak a névre is feláll :)
2014. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Iza tetszik, a Klaudia viszont azonnal ellenszenvet vált ki.
2014. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lányban: Anna, Panna a kedvenc.

Fiúban: Triszten.

Én Alexandra vagyok, amit egyrészt szeretek mert sok becézése van, másrészt nem, mert hosszú.

2014. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a nevemet mert különleges. :)

Nincs olyan név ami ellenszenvet vált ki.

2014. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Andrea. Számomra ez egy utálatos név. Ezenkívül az összes többi tömeg/divatnév. Hanna, Panka, Fanni, Gréta, Zoé, Noel. Nah de a Bóbita, Málna, Aranyoska meg ehhez hasonló nevek :D

Ami szép név szerintem az a Noémi, Laura.

Sajátomat szeretem :)

2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Peti vagyok, nem szeretem, inkább Ricsi lennék.

Lányokban, hááát:D 3 szerelmem is Dóri, vagy Dorottya volt, úgyhogy..xd

2014. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit utálok az a Szabina, Kincső, Csenge, Gellért, András, Ricsi.

Lányban ami szép szerintem az Izabella meg az Emma. Fiúban Péter, Szabolcs, Márk

Én Laura vagyok. Szeretem a nevem. Kiskoromban szinte különleges völt, ma már szinte minden kislány Laura akinek kiabálja az anyja a nevet, én meg: mi? Ja jó.. :DD

2014. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úh 7-es vagyok és kimaradt a felsorolásomból a Csenge meg a Kincső :D
2014. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!