Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi aki nekem tetszik megdobott hógolyóval. Nem erősen, de érezhetően. Ezzel tetszését vagy ellenszenvét akarta kifejezni? :S

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves.
2009. febr. 17. 15:41
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg. Sajnos szerintem elég kevés a jós közöttünk.
2009. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nem lehet eldönteni, mert a fiúk elve erőset dobnak

meg amúgy ha több fiú is ott van mellette, akkor lehet hogy direkt is erősebet dob

nekem már volt ilyen, hogy tudom h az a pasi kedvel, de mégis erősen dobott meg és erre a többi fiú röhögött meg mondta h szép volt...

2009. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy hátrafordultam, hogy megnézzem ki az erre azt mondta nem ő volt... pedig tudom, hogy ő volt.
2009. febr. 17. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korban még azért erősen meg szokott lenni az, amit az ovodában úgy neveztünk, hogy "ha tetszik meghúzom a haját"


de leginkább azt mondanám, hogy tetszés szempontjából nincs jelentősége.

2009. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt ennyibol nem lehet megtudni.Inkabb figyeld a tekintetet,figyeld meg mennyire kozeledik hozzad..ilyen aprobb jelekbol jobban meglehet tudni,hogy mit erez irantad:P
2009. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocsi, de szerintem egy 16 évesnél ez kajak egyértelmű, ha teccenél neki akkor nem megdobott volna, hanem odament volna hozzád.... bocsi de ha a hátad mögül megdob, aztán kiröhög, majd mikor hátranézel letagadja, elég egyértelmű hogy poént csinált belőled, amit egy olyan lánnyal aki teccik nemki, nem tett vna meg...

(L)(K)

2009. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
legközelebb dobj vissza, és kezdjetek egy csatába. Ha utána odajön hozzád, tudod a választ. Ha megpróbál kigúnyolni, akkor is.
2009. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát régen jártunk...nem hosszú ideig. Azóta is mindig megbámul, de nem beszélünk, csak köszönni szokott.
2009. febr. 17. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha közbe nevetett=tetszel neki

Ha közbe mosolygott=Ellenséged lett xD


vagy fordítva?ááhh nemxD

2009. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!