Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik szemöldök tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik szemöldök tetszik ezek közül Nektek a legjobban egy lányon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. jan. 12. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiszel Tüncié nekem még hiányzik :(

Egyébként pedig nem lehet válaszolni a kérdésedre, mivel minden nőnek meg kell találnia azt ami neki személy szerint jól áll. bármelyik nézhet ki jól, ha a megfelelő hozzáillő nő "viseli".

2010. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2,3. 1-es túl vastag. 4-est ne is említsük
2010. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
1. a 3-4 nagyon gázzz
2010. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
még sose néztem a barátnőmét...lehet mert nem az a legfontosabb nekem! :D
2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az első dzsungeles, a második nekem túl vastag, a harmadik már majdnem elég vékony, a negyedik ocsmány 20F
2010. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso ...kinek mi tetszik..szemelytol fuggo
2010. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 2. tetszik, a 3-4. ocsmány.

Az 1. szebb lenne, ha nem zoom-mal lenne-.-

Amúgy mindenkinek más áll jól, ne ez alapján válassz!

2010. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az 1. szerintem nem vészes, de tényleg olyan bozontos kicsit. Ha kiszedne egy két nem odaillő szálat, csak keveset, akkor jó lenne.

A 2. az szerintem ideális(nekem is majdnem ilyen van), legalábbis nekem tetszik.

A 3. is tetszik, a vége kicsit vékony, de nekem még így is tetszik.

A 4. az nem jön be, sőt szerintem egyenesen visszataszító, mert nem természetes, inkább olyan mű, a barbiebabáknak van ilyen. A természetes szemöldök a nyerő.:) De azért ennyire ne maradjon természetes: [link] :D:D

16/L

2010. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!