Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Tl;dr verzió: nincsenek barátaim, szerencsétlen alak alak vagyok, mit tegyek?

--

Gyakorlatilag nincs szociális életem, pedig nagyon hiányzik. Rengeteg dolog van, amely hátráltat mind a barátkozás, mind a lányok terén: nagyon introvertált vagyok, gyakorlatilag 0 az EQ-m, nem vagyok túl empatikus, ráadásul esztétikailag sem vagyok a csúcson... Néha sikerül egy-egy emberrel - időnként lányokkal is - közelebbi kapcsolatba kerülnöm, mert tény, hogy vannak jó tulajdonságaim: viszonylag értelmes és művelt vagyok, és ez vonzó dolog pár ember számára.

Azonban még ilyenkor sem tudom fenntartani a barátságot/kapcsolatot; vagy ellaposodik az egész, vagy egyszerűen - és ez sajnos gyakran előfordul - "megunom" az adott személyt. Ez nem egy végleges jelenség, előfordul, hogy újra elkezd érdekelni, de az rendszerint késő, akkor már túl van a kritikus ponton a kapcsolat széthullása.

Párkapcsolatok terén külön probléma, hogy - pár fiatalkori viszonzatlan szerelmet leszámítva - nem leszek szerelmes. Sok kívülálló inkább áldásnak tartja ezt, főleg az én esetemben, de véleményem szerint inkább átok: a szerelem "elvakítja" az embert, és az nagyon jól jönne, hogy lejjebb tudjak adni az amúgy elég magas (és nem kizárólag kinézetre vonatkozó...) elvárásaimból.

A lényeg, hogy a tanulmányaim és a munka terén nagyon jól állok, nem lehet okom panaszra, de nincs egy barátom sem, barátnőről nem is beszélve, és néha igencsak hiányzik.


Egyébként a húszas éveim közepén járok, és - mint kiderülhetett - fiú vagyok.


2014. aug. 7. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
16 vagyok , 13 éves koromba egy senki voltam röviden, amikor átkerültem gimibe, olyan osztályba raktak aminek 80%a lány volt, kénytelen voltam érvényesülni, annyit tanultam meg hogy a csajokhoz ha odamész beszélgetni sose fognak elküldeni csak úgy hogy húzz a faszra. azóta bárkivel szóba tudok állni :) soz csak kevés időm van leírni röviden ennyi:D
2014. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!