Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek mennyire számít hogy a párotok vagy akivel ismerkedtek mos e fogat meg van e fogköve? Szoktátok figyelni a fogait?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamennyire legyen ápolt.
2014. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Alapvető higiénia, az a kicseszett fogkőleszedés meg ingyenes félévente, nem fájdalmas, miért nem lehet elmenni rá? Napi 2x fogat mosni se nehéz.
2014. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak a fogorvosommal járok csajozni :)
2014. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Ingyenes? Honnan vetted ezt? Ahol én néztem, ott 7-16k között volt a fogkőleszedés...
2014. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az fontos , hogy mos e fogat, de fog köve lehet akkor is ha mossa naponta 10x. A fogkő miatt nem hajtanám el :D nem számít szerintem, le lehet szedetni egy nap alatt.
2014. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Sztk-ban ingyenes.
2014. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A száj és fogak tisztántartása alap dolog és valóban, körzeti orvosnál félévente ingyen eltávolítják a fogkövet, tehát szépen rendben lehet tartani, elmulasztása hanyagságra, lustaságra utal.....
2014. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. Egészségügyis vagyok, sokat lógok a fogorvosisokkal, így már egy halom dolgot tanultam a szájhigiéniáról, tudom, mennyire sok az álszent ember, akik különböző kifogásokkal próbálják eltusolni az ápolatlanságot. Nem nehéz vigyázni rájuk, nem kerül vagyonba, körzetishez félévente célszerű elmenni fogkőleszedésre és ellenőrzésre.
2014. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát nekem alap
2014. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem szoktam figyelni a párom fogait. A nagyon szembetűnő dolgokat nyilván látom, de azért nem fogom végigvizsgálni tüzetesen, hogy mindenhol ép és egészséges-e. Ha rendesen mos fogat, és nincs rossz lehelete, akkor tulajdonképpen nem érdekel.
2014. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!