Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem mos fogat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem mos fogat, nem merem szóvátenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lassan fél éve, hogy együtt vagyunk, egyre több időt töltök vele és egyszersem mos fogat, utalásokat teszek rá de nem esik le neki:( szeretem és nem akarom megbántani de hogy mondhatnám ezt neki? azt hittem idővel jobb lesz de nem, szabályszerűen rosszul vagyok ha csókolózunk de tényleg szeretem. van ötletetek, hogy mit tegyek?

2014. júl. 15. 16:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond nyíltan a szemébe. Egyáltalán nem bántás. Alapvető elvárás szerintem.
2014. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
hónapfordulóra fogselyem és fogkefe-fogkrém trió :D
2014. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Lehet már egy szájszaga fél év után :)
2014. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
fúj de undorító... kérdezz rá hogy "amúgy te szoktál fogat mosni?" xD azért erre elég ciki nemmel válaszolni...
2014. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Soha nem aludtatok még együtt? Akkor könnyebb lenne, reggel felkeltek, és szólsz neki, hogy "gyere menjünk fogat mosni"...
2014. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha együtt alszotok, mondd neki: gyere szivem, most együtt mosunk fogat!
2014. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Vegyél szájvizet és minden este és reggel öblítsetek együtt! A szagon segít, a fogak állapotán is valamennyit, de milyen fogazata van neki, ha nem mos fogat?
2014. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy már a gyere fogatmosni dolgot eljátszottam és aztmondja majd később..legszivesebben szakitanék vele
2014. júl. 15. 16:29
 9/27 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Fúj te se lehetsz egy matyóhimzés ha smárolsz egy ilyennel. Szólj neki vagy tűrj. Omg.
2014. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!