Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthonról kidobva, lakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonról kidobva, lakás nélkül (jelenleg a barátnőmnél vagyok) hogyan törekednétek önállóságra?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, de nem biztos még, hogy vele szeretném leélni az életem. Elhagyni sem akarom, de szeretnék önálló lenni. Hogyan is?


Haza nem mehetek mert a szüleim bekattantak, olyanok mint az agresszív zombik.


2014. aug. 7. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"agresszív zombik"? komolyan? mintha egy 14 éves írta volna...
2014. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint olyanok, de nem engednek haza, merthogy dolgozzak meg én is mindenért külön meg ilyenek! Hajthatatlanok, teljesen. Próbáltam. Fel is jelentettek.


De család (rokonok sem) nélkül egyedül vagyok. Félek.

2014. aug. 7. 19:46
 4/12 A kérdező kommentje:
22
2014. aug. 7. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Menny el dolgozni aztán albérlet és már önálló is vagy.
2014. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a bnőd befogadott hozzájuk de "nem vagyok biztos hogy vele szeretném leélni az életem". Kedves vagy tényleg, csak meg ne tudja, mert ő is kivág :D
2014. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég elmebajos szülők, megérdemelnék, hogy az életben ne lássanak téged többé... Vagy netán konkrétan éheztek és nincs pénzük rád? Amúgy valami "aljamelót" találhatsz pár héten belül szerintem amiből aztán bérelhetsz szobát, kezdetnek megtenné gondolom.
2014. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kezdetnek, de hogy lesz így házam, lakásom? 5-10 évet nyomorogva kell leélnem? Ez őrület.
2014. aug. 7. 19:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen dobtak ki otthonról, mert a lányokat szeretem. Először a papámhoz mentem, ő elfogadott engem, de tudtam, hogy nem maradhatok sokáig, mivel így elhanyagolta a lánya miattam (az anyám). Dolgozni kezdtem, pénzt gyűjteni, a papa is besegített valamelyest, így sikerült annyira talpra állnom, hogy most 2 lakótársammal albérletben élek, van megtakarított pénzem. Semmi sem lehetetlen, tapkra lehet állni. Dolgozok, tanulok továbbra is. Erősnek kell lenni.

A szüleimmel nem beszéltem azóta.

20/L

2014. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tippmixelj :D

de a viccet félretéve probálj meg valami munkát keresni magadnak és vagyél ki egy albérletet :)

engem is dobtak már ki otthonról(barátnőmhöz mentem) , de utána vissza , haza kelett mennem pedig nem akartam :/

2014. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!