Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem bírják felfogni végre, hogy nem minden a pénz, csillogás, lakás, autó, jó munka?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már komolyan mondom, hogy kezd idegesíteni, hogy vannak még olyan buta pasik (mert férfiaknak nem nevezném az ilyet), akik azt gondolják, sőt egyenesen meggyőződésük, hogy a nőknak kivétel nélkül csak a fent említett dolgok számítanak. No meg kihagytam a farok méretet, merthogy szerintetek (tisztelet a kivételnek) csak ezek a fontosak egy pasiban.


Ti mégis hol éltek? De most komolyan!


Miért olyan hihetetlen, hogy ha szerelmes az ember lánya, akkor mindegy, hogy 13 vagy 23 cm-es az a pénisz, és hogy nem feltétel ismerkedésnél az autó, mert szerintem pl. vonattal és busszal is el lehet menni kirándulni (ahogy azt mondjuk ma is tettem, vonattal egy barátommal... még feelingje is van). És a lakás sem feltétel, mert nekem pl. nem az az álmom, hogy akit megismerek annak már meglegyen mindene és én csak belecsöppenjek a kis világába, amihez én nem adtam hozzá semmit.


Mi történik a világgal emberek??



2014. júl. 27. 01:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Fecseg a felszín, hallgat a mély.
2014. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
nekem 12cm látod kevés vagyok neked :(
2014. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Miért a legjobb nők egy luxuskocsiban ülnek?
2014. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1#

Pl. pont rólad is beszélek. Ilyen hozzáállással a büdös életben nem leszel boldog!

2014. júl. 27. 01:44
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nők többsége (mielőtt írna valami nethuszár, a többsége nem az összeset jelenti) ezekre a dolgokra hajt amiket írtál ez által a férfiaknak az jön le, hogy ezt kell csinálni. Sajnos egy elb*szott világ ez de nem csak ebben hanem nagyon sok dologban.
2014. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Értelmes kérdező :) ezaaz
2014. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
az történik h az emberek megragadtak egy szinten, a tudatlanság szintjén amitől egyel feljebb van a szenvedély, ez a köztes állapot és a legmagasabb a tudatosság. anyagi szinten élünk, vicc baz d meg!
2014. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

" Miért a legjobb nők egy luxuskocsiban ülnek?"


Ez csak azt mutatja, hogy még a külső szépséget is felszínesen ítéled meg. Ehhez azért már tehetség kell. :DDD

2014. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Mert olyan cicababákra hajtanak, akik elvárják ezeket.
2014. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Térjünk a lényegre most akkor ismerkedsz vagy nem?:D
2014. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!