Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor nyiltnapon voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nyiltnapon voltam egy katonasuliban minden fiu olyan kedves volt meg figyelmes. Miért nem tud minden fiu legalabb fele ilyen udvarias lenni?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak a fiuk manapság udvariasak lenni(tusztelet a kivételnek)?15/l

2014. aug. 8. 12:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
En nemvarom el az udvariassagor csak azt ha en kedves vagyok valakivel az illeto is legyen kedves velem nem tudomen sosem akartam "raj"lenni inni masnap az arokban kelni stb.megis vannak barataim es ok legalabb normalisak
2014. aug. 8. 12:13
 12/19 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos nem mindig jön be...de attól neked nem feltétlen kell bunkónak lenned azzal aki veled az...sőt lehet a te kedvességed változtatja meg :)
2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelték, ahogy szétcuccolják a segged 3 év múlva, mikor jelentkezel a csodálatosan kedves laktanyalakók közé.
2014. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hat igen velem altalaban a fiuk kedvesek szoktak lenni a lanyok mar kevesbe de ezt nagyon nem ertem mert nem vagyok rib**c
2014. aug. 8. 12:18
 15/19 anonim ***** válasza:
hogyan nézel ki? hogyan öltözködsz? hogyan viselkedsz?
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha nem trtszika. Kerdes nem kell valaszolni...es most nem is ez volt a kerdes hanem az udvariassag.... Ennyire faj neked h megkerdezem miert nem kedvesek az emberek? Vagy csak nincs jobb dolgod mint masokat piszkalni
2014. aug. 8. 12:35
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem zavar h ez csak a masodik kerdesem es es az ellozo sem az iskolarol volt hanem a fegyverekrol...de ha enyire nem tudod ertelmezni a mondatokat akkor NE válaszolj
2014. aug. 8. 12:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Èn is a kedves fiùkat szeretem.
2014. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én meg a kedves lányokat :D
2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!