Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor nyiltnapon voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nyiltnapon voltam egy katonasuliban minden fiu olyan kedves volt meg figyelmes. Miért nem tud minden fiu legalabb fele ilyen udvarias lenni?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak a fiuk manapság udvariasak lenni(tusztelet a kivételnek)?15/l

2014. aug. 8. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
15 éves nagy élettapasztalatokkal :D
2014. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%
Mert mehettek volna WC-t pucolni a fogkeféjükkel, ha bunkóznak.
2014. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
mert végre csajt láttak :D tapasztalat én is ilyen voltam kiképzésen :D
2014. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért röhögi ki a lanyok fele az udvarias fiúkat?
2014. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
4-es ott a pont :D
2014. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h hatalmas eleltapasztalatom van csak eddig ezt lattam es h miert rohogik ki az udvarias fiukat?hag nem tudom szerintem orulni kene h kedvesek en legalabbis orulok neki
2014. aug. 8. 12:05
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
akkor te 100000000000000000-ből 1 vagy aki szereti az ilyeneket
2014. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
tegnap adtam ingyen egy vonaljegyet egy bácsinak a hév-en (nem kalauz vagyok, hanem volt éves bérletem és nem volt rá szükségem és nem akartam, hogy kellemetlenül érintse a dolog) és utána úgy néztek rám páran mint valami UFÓ-ra :D ma már nem divat az önzetlenség, a kedvesség, a segítés...sokan csak a saját örömükért tesznek dolgokat és akik nem így tesznek azt kiközösítik...suliban is volt olyan osztálytársam, suliban tette a nagy arcot, sulin kívül meg csöndes normális srác volt...sokaknak 2 arcuk van, van egy valódi önmaguk és van egy hamis amit a társadalomnak megfelelésre alkottak...és vannak aki leszarják mások véleményét és mindig ugyanolyanok :) szerencséd volt, kifogtad a jó szériát...vagy csak kevés volt a lány és imponálni akartak...
2014. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

Te értékeled az udvariasságot,mas nem.

Te majd keresel magadnak udvarias pasit,mas meg ramenősebbet.Mindenki amit akar.


De azt ne vard el hogy mindenki olyan legyen amilyennek te szeretnéd..

2014. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
megint kezdik.
2014. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!