Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok természetes potencianöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok természetes potencianövelőket, "azonnali" hatással?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan potencianövelőket, ételek, italok formájában, amik rövid idő múlva fejtik ki hatásukat? Rákerestem a neten, de nem talált olyat. Léteznek-e ilyenek, vagy csak tabletta formájában?

2014. aug. 8. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamagra 100 mg zselé. Aktus előtt fél órával benyalod.
2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy bögre erős kávé, két feles, meg egy kis rush és tádáá, mész majd, mint a Duracell nyuszi.
2014. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én inkább amolyan kajakombókra gondoltam, nem kémiai cuccra, vagy afféle felpörgetős dolgokra. De azért köszi :). Mást még tudnátok mondani esetleg? Főként aznapra, vagy akár eksön előtt egy rövid idővel.
2014. aug. 8. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
sárgarépa. plusz egy kis zsineg.
2014. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Yohimbine HCL 98%-os 3-4 mg,

ez a Yohimbe fa kérgének a kivonata,

illetve szerintem a szintetikus replikációja.

A kérget magában teaként is lehet, de ingadozó koncentrációja és az egyéb összetevők aránya miatt, alul és túl lehet lőni a határon.

2015. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes anyagok, nem nagyon vannak egyébként, illetve más oldalról közelíteném meg.

Amikor még kicsi a baj, akkor a zeller is segíthet, vagy feloldódni egy pohár valami alkohol. Ha nagyobb, akkor érdemes megnézni, hogy mi lehet az ok?

1. Érdegeneráció (az esetek nagy részében ez!)

2. hormonszint csökkenés

3. Valamilyen killer gyógyszer hazavágta, antidepi, stb...

4. Cukorbetegség -> érdegenerácó

5. Alkohol vagy cigaretta okozta -> érdegeneráció

6. Túlterhelt stresszes élet.

7. Egyéb pszichés okok: gyerekkori traumák, intimitás problémák, negatív tapasztalatok nőkkel, rossz beidegződés

8. Fizikai sérülés az adott területen

9. Gyulladás, betegségek szövődményeképp, nemi betegségek

10. Idegi probléma, gerinc probléma

11. Drog


Érdemes az okokat megkeresni, mert egy területen nem 100% üzemelő testnek, a problémáját még egy mankóval megtámasztani ésszerűtlen.

Persze könnyebb bekapni valamit, de hosszútávon nem jó megoldás.

2015. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!