Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külsőmről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a külsőmről?

Figyelt kérdés

19 Lány:)

[link]


2014. aug. 8. 21:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pothaj rettenetes.Es a szine sem all jol.Keress a borodhoz megfelelo hajszint.Vagy inkabb szokes barnat,vagy vilagos barnat,Korrektort is hasznalhatsz,mert nagyon karikas a szemed.(Nekem is),ez lehet a faradtsagtol,kimerultsegtol,sok munka,stressz..Es egy kis alap smink :) Es rendben is leszel.De azt a pothajat tenyleg dobd ki ,vahy add el.Es a szinet is kicsit sotetitsd :)
2014. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy ocsmány vagy, ez nem volt szép.

A második kép jobban sikerült.

Az látszik rajtad, hogy megtört ember vagy.

2014. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy,csak kicsit karikás a szemed :)
2014. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Ne haragudj,de amikor megláttalak,rámjött a hányinger. Nem szeretem a csúnya embereket,ez van.
2014. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy.:'(

Életemben nem láttam ilyen szépséget.:'(

2014. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
jajj dikk,megijedtem :D :D
2014. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 t_GaRami_a ***** válasza:
Nem vagy ocsmány, de előtte azért innék pár felest. Biztos, ami biztos.
2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
töcskölnénk.
2014. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

AZTAKU.RVA!

Ronda vagy.

Fujjj.

2014. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az olyan rossz, hogy így beszéltek emberekről, több helyen is láttam hasonló kommenteket. Valaki feltesz egy képet magáról, vállalva az arcát, és ezt kapja. Ha nem tetszik, azt is meg lehet mondani, de nem csak így. Ő is ember, vannak érzései. Valahogy úgy kéne beszélni egymással, hogy az építő jellegű, vagy semleges legyen, de ne bántó.
2014. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!