Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti pisiltetek már állva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti pisiltetek már állva?

Figyelt kérdés
Milyen szituban volt, mikor? Kort is írjatok lécci. Más érzés állva pisilni? Miért történt?

2014. aug. 8. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
én próbáltam régen még általánosban :D. és hát elég rossz volt mivel mi nem tudunk célozni
2014. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
zuhanyzóban, foglalt volt a budi, nekem meg nagyon kellett, hát gyorsan elmentem lezuhanyozni :D
2014. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Még kicsinek, azt hiszem, de be kellett látnom, hogy ehhez csak a fiúk értenek, nekünk nagyon nem megy. :D

Azóta legfeljebb zuhanyzás közben egyszer-egyszer, ha ott jött rám. :)

2014. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
felsős koromban, szüleim munkahelyén kipróbáltam a piszoárt, mondhatni vicces volt. egyébként meg már sokszor, ha épp olyan helyen voltam, ahol a szabadban kell pisilni vay valami földbevájt lukba (balkáni országok, oroszország stb.), igaz az inkáb nagy terpeszálás hajlított lábbal...egyszerűen valamikor nincs gusztusa leguggolni az ember lányának.
2014. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, zuhanyzás közben szoktam.
2015. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!