Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már veletek ilyen, hogy szex közbe pisilnetek kellett, de szex után miután orgazmusotok volt annyira ellazultatok, hogy inkább a földre pisiltetek?

Figyelt kérdés

nem a spriccelös orgazmusra gondolok, hanem ha tényleg pisilnetek kell már szex elött is de nem mentek, aztán utánn csak fekszetek miután elélveztetek, és inkább csak kifordultok oldalra, és majd feltörlitek, emrt úgy kényelmesebb még élvezkedni.

Volt már ilyen nektek?


2013. nov. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

nem, de van egy erős érzésem, hogy nem is lesz.

Már szobatiszta vagyok.

2013. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok én kutya, hogy a földre pisiljek.

Amúgy ilyen esetben veszem a fáradtságot és elmegyek a wc-re. Azért inkább vagyok igényes, mint lusta.

2013. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A kutyám nevében visszautasítom: soha nem pisil a lakásban az ágy mellé a földre.
2013. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

2-es vagyok, bocsi 3-as!:)

Látod, még a kutyád is igényesebb, mint egyesek.:)

2013. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem igen, de voltam annyira igényes magamra, és a környezetemre, hogy felálltam, és elmentem a klotyóra.
2013. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nem szobatisztaság kérdése hanem élvezeté
2013. nov. 22. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Kint a természetben..?
2021. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!