Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy fog még nőni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a melleim már 13 éves korom óta semmit nem nőttek, és fél, hogy ilyen kicsik maradnak. Ráadásul eléggé formátlanok is. Nem kerekek, hanem hegyesek. Nem tudom miért nem nő. Anyukám mellei is nagyok, és apukám lánytestvérei is nagy idomokkal vanna megáldva.

A 12 éves húgomnak szebbek, mint az enyémek.

Nektek hány éves kortokban maradt abba a növekedés?


2014. aug. 8. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

hát...

apád melleit örökölted

2014. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Szilikon vagy pumpa! Mellesleg miért nézed ahogy a hugod feltölti purhabbal?
2014. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na nem tudom,hogy ezzel most mennyit segítek,de én koránerő vagyok és 10éves korom óta nő a mellem még nem állt meg,de nem is tudom,hogy mikor fog:) szóval szerintem,ha koránérő (korábban kamaszodsz,mint a többi lány) vagy akkor valszeg most leállt a növésben,próbálj rá izmosodni:) remélem tudtam segíteni:)
2014. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.) A melleid még nőhetnek. Én korán érő típus voltam. 10 éves korom óta, nőttek a melleim, 8.-ra 75/C-s lett a méretem, azóta is ennyi (csak leadtam 12 kilót).


2.) Van, aki eleve későn érő. Legjobb barátnőm úgy 16 éves koráig totál deszka volt, konkrétan az se látszott, hogy van melle, aztán 17 éves kora körül hirtelen neki is AA-sból B-s melle lett.


3.) Ha ekkora maradna, sincs vele semmi baj, a legtöbb pasi egyébként is a szép popsikat szereti (azt meg lehet eddzeni), ha csak magadnak akarsz tetszeni, akkor az optikai hatást növelheted fodros felsőkkel ;)


4.) Nekem olyan 17 éves koromig nem voltak szép alakúak a melleim, hegyesek voltak, és az egyik egy picit nagyobb, mint a másik. Aztán ahogy telt az idő, 20 éves koromra megformásodtak :) Nőni mér nem nőttek, de szép kerekek lettek.



Ne aggódj a melleid miatt, aki szeret, nem emiatt fog. :))


(U.i.: sokszor említettem a 16-17 éves kort. Kérlek, ne várd, úgy, mint a messiást, egy, mert lehet te már 18-19 leszel; kettő, mert nehogy már ne használd ki a mát és a holnapot, mert azt város hogy teljenek a napok, csak a melleid miatt :) )

2014. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagyon köszi a választ!

Most azért jobban érzem magam. :)

2014. aug. 8. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
:)) Igazán nincs mit :)
2014. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!