Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nem merek kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem merek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17L vagyok és nem merek kapcsolatba kezdeni amikor lehetőségem nyílna rá, mert tudom hogy előbb utóbb lekéne akkor feküdnöm a barátommal, és félek hogy terhes leszek.. csomó olyat hallok hogy védekezés mellett is becsúszhat.. meg van egy osztálytársnőm ő terhes lett és gyereket is szült ( hozzáteszem nem cigány és nem is k*rvás volt ), és ez is rémíszt.
2014. aug. 9. 15:14
 1/3 Kerida ***** válasza:
Ha ezért nem mersz akkor ezért nem mersz.
2014. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek az esélye a megfelelő védekezési módszerrel mellett minimális. Van még időd, ezzel megbékélni, lehet ,hogy más a félelmed ,csak ennek tudod be. Lehet ,hogy nem bírnál megküzdeni ezzel a változással ,amely a szexuális életedben történne. Szóval szerintem türelem, vagy békélj meg ezzel, de a terhességtől ,ha betartod a szabályokat nem kell félned.
2014. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Időgéppel jöhettél, mert mikor én voltam 17, akkor féltek a velem egykorú lányok ilyesmitől, ma már ez nem jellemző. Azért a zárójel tartalma erősen sztereotip, ezt inkább mellőzd.

Nézd, akkor az volt, hogy volt pasija pár hónapig majd szakítottak, aztán ismét volt, aztán ismét szakítottak, mivel az összes általunk ismert lányról tudtuk mi a hozzáállása a szexhez, így pontosan tudtuk, hogy miért köszönnek el tőle pár hónap elteltével. Ezzel nem tudsz mit csinálni, egyszer úgy is engedsz az érzésnek. Mindannyian túlléptek rajta, ma már sokaknál gyerek (úgy, hogy akarták!!!), szóval nem a világvége, az amit most per pillanat megélsz.

Szerintem inkább az a bajod, hogy még nem találtál igazán alkalmasat, akinek megengednéd.

2014. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!