Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 25 évesen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 25 évesen nagyon bejön egy 16 éves csaj?

Figyelt kérdés
Munkahelyen diáként van nálunk. Soha nem tetszett még senki ennyire, sajnos van barátja is.
2014. aug. 9. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem gáz
2014. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy gáz. A 16 éves lányok isteni szépek és kívánatosak. Ezt így alkotta a természet. 37/F
2014. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
nem gáz ha tetszik csak az hogyha viszonyt folytatsz vele. Amúgy nem szégyenled magad? én is 25 vagyok, de ha egy 9 ismétlem KILENC évvel fiatalabb csajom lenne égne a pofám. Ez kb olyan mintha egy kövér vagy egy ronda nőm lenne. Mindenki furcsán nézne rám és azt gondolnák, hogy ennek a srácnak csak ennyire tellik többre nem futja. Gondolkozz öcsém!
2014. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, ez hülyeség. Téged az határoz meg, hogy mások mit mondanak, gondolnak?
2014. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én nagyon sokszor járok úgy, hogy nagyon megtetszik egy lány, akit 20 év körülinek nézek elsőre, aztán kiderül, hogy csak 16-17
2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as te egy magadban is nagyon gáz vagy nem kell melléd fiatalabb, kövér vagy ronda nő...
2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen gáz lenne ha egy 16 éves csajjal járnál...ugyanis engem barátnőm (15) egy 27 éves férfi miatt hagyott el -.-" és szexuális kapcsolatban vannak vlm meg persze nem feküdt le :@ pedig 7 hónapig voltunk együtt ők meg csak 2 hete vannak együtt...legszívesebben a szart is kiverném a skaccbol de akkor exem örökre meg utálna :/ 16/F
2014. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most akkor azt sérelmezed, hogy elhagyott, vagy hogy nem feküdt le veled?


Lehet érezte, hogy nem tartoztok össze ezért nem történt meg köztetek a dolog.

2014. aug. 9. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
elég primitív gondolkodás. ha megvered neked se lesz jobb nemhogy a nődnek. különben a nőd választott hibáztasd őt.
2014. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem az bant a legjobban hogy elhagyott egy hozza kib....ttul idosebb ferfi miatt...
2014. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!