Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki csinos, szépnek mondható, de még sosem volt barátja, mert eddig a tanulmányaira és a karrierjére fektette a hangsúlyt, emiatt fiúk társaságában némileg szégyenlős és nehézkes a kezdeti kommunikáció?

Figyelt kérdés
Lenne ilyen lányhoz türelmetek, vagy pl. ciki ha valaki ennyire tapasztalatlan és szégyenlős

2014. aug. 9. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

persze kettővel is :D


amúgy nincs ezzel gond,persze csak ha nem 30 éves vagy:D

2014. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne,ilyen lány az álmom... Mivel én is hasonló vagyok,csak fordítottan,tehát srác vagyok,de a gondolkodás és viselkedés ugyanez nálam is sajnos. :/
2014. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hanem nagyon is jó. Viszont én akkor is lehet elkerülném, mert a karrierje fontos volt. Az életben jöhet még ilyen lépése és akkor mit fog választani?
2014. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen csak annyi lehet a probléma, hogy túlságosan zárkozott és úgy tünhet nem akar igazából semmit. amúgy ha gondolod írj:)
2014. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit gyanús lenne, hogyan tudott évekig úgy a tanulmányaira koncentrálni, hogy semmi intimitás nem volt az életében.
2014. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne ciki.

Attól, hogy valakinek fontosabb volt a tanulás, mint a szórakozás, lehet érdekes társaság.

Hány éves vagy amúgy? :)

2014. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nèzd. Nekem, mint 20 èves tapasztalatlan fiúnak tökèletes partner lennèl minden tekintetben. De azt gondolom hogy a már tapasztalt srácoknak sem lenne ezzel gondja. Hány èves vagy?
2014. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, nagyon ciki hogy valaki ilyen -.-"
2014. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaa, bocsi, azthittem te mint fiú kérdezed :-D
2014. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!