Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajba kerülhetek? Ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajba kerülhetek? Ugye nem fog elrabolni?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy roma csávó. Az elején még vonzódtam hozzá, bár nem volt köztünk semmi. Anyámék lebeszéltek róla és rájöttem, hogy igazuk van! Viszont a srác nem hagyott békén fb.-on. Még anno 1x mondtam, hogy majd talizunk a sulink előtt szeptemberben. Folyton írt, hogy mennyire szeret,meg mennyire kíván.Közben lett egy kialakuló kapcsolatom egy nagyon rendes fiúval. A gáz már csak az, hogy ha jól tudom 3 percre laknak egymástól. szerintetek fog nekünk ártani? Pár napja már töröltem, mert eléggé parázok miatta.
2014. aug. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az necces, sztem számítsatok majd egy "családi látogatásra"...
2014. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írt is valamit vagy adott ár okot ,hogy most félsz?
2014. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Roma mit vársz tőle,persze hogy fog.És nem vagyok fajgyűlölő,azért mondom mert azt se fogta fel hogy semmit sem akarsz tőle.És ez nem az értelmes,és főleg nem a rendesebb fajta.Ja amikor ba szni kellesz akkor az.
2014. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MOstan lebuktál csahjeee , meg fogsz hóni !
2014. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendes pasidra rá fog mászni, kicsinálja. "mennyire kíván" téged hát ez az igazi szerelem... Dugni, dugni és dugni aztán egy szeretlek szó.
2014. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!