Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz előérzetem van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz előérzetem van. Normális a fiú viselkedése illetve veszélybe kerülhetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nem rég kezdtünk el beszélgetni neten. 6 és fél évvel idősebb nálam. Úgy tudom van neki egy kialakuló kapcsolata, nagyon oda van egy lányért. De amiket leír az már számomra nagyon zavaros..Lehet én vagyok az unalmas és a fiatal de egyszerűen elképzelni se tudom az ő kis sztorijait. Olyan mintha valami álom világba élne vagy én nem tudom. Mintha folyton hazudozna valamiért. Mindennap buli mellette dolgozik és tanul is. Azért én sem egy 12 éves kislány vagyok szal ha suliba jár az max fősuli lehet vagy bukott egy jó pár évet. Dolgozik..emellett,hogy?semmi ideje. Minden este buliba van de webről nekem sír,hogy mennyire nincs szerencséje annál a lánynál aki tetszik neki. Végül is nem néz ki rosszul de nem az esetem, sztem simán találna barátnőt.Meg állítolag mindig ezzel a csajjal veszekedik, minden nap.Mutogatott róla képet, ő egy évvel idősebb nálam.Bocsi most az egészet nem tudom így leírni de nekem valami itt nagyon homályos. Aztán elkérte a telo számom ő is megadta de ő elkezdett valami teljesen más telorol hivogatni ÉJFÉLKOR.Már ki kellett kapcsoljam,mert nem tudtam tőle aludni. Aztán egy hónapos ismerettség után elhívott egy hétre az ország másik végébe. Velem van a baj, hogy azt gondolom, hogy itt valami nincs rendben vagy pedig tényleg valami gáz lehet?

2014. jún. 8. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
jól érzed hogy gond van, nem kellett volna megadnod a telószámod neki, és ne is menj bele ebbe az utazásos törénetbe
2014. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt. Legközelebb vigyázz
2014. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom.:( De szerintetek mi lehet ez az egész?
2014. jún. 8. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
elmebeteg
2014. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, szimplán elmebeteg, hagyjad szépen magára. Ne adj ki több adatot magadról neki, az utazást pedig felejtsd el.
2014. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne törődj vele...
2014. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a fiúval tényleg valami nem stimmel. Miért neked beszél arról a nőről? Te olyan barát barát vagy? Akkor meg miért hív fel éjfélkor, és miért hív el az ország másik végébe? Kérdezd meg, hogy tul.képpen ti milyen kapcsolatban vagytok, és miért menjél el vele oda, mit akar ott csinálni, de hát még nem is ismerik a szüleid - gondolom. Persze nem tudom, hány éves vagy. Érdeklődjél róla az ő ismerősei körében.
2014. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!