Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmre masztizom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmre masztizom, furcsa?

Figyelt kérdés
Amúgy fiú vagyok, 19 éves. Szóval a legjobb barátnőmmel azt csináljuk, hogy ő küld nekem képeket magáról, én pedig arra masztizom. Ha ez nem lenne elég, akkor még bugyikat is ad nekem, hogy verjem bele, aztán visszaadom neki. Szex nincs, de orál és arcraélvezés van. Szerintetek furcsa, ha ezt csináljuk? LÉGYSZI NE TROLLOK ÍRJANAK!!

2014. aug. 9. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fura...nagyon fura..
2014. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ilyen a világon nincs.

Győzz meg arról, hogy ez a dolog valóban igaz.

2014. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkit győzködni, akkor tételezd azt hogy nem is igaz a story. PEDIG AZ. De akkor szted furcsa, vagy nem?
2014. aug. 9. 19:45
 4/14 anonim válasza:
Az emberi hülyeség határtalan!
2014. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy cseppet fura... de csak egy egészen kicsitkét...kicsit... Nem is értem, miért nincs barátnőd
2014. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez semmi! Én ettől tutibb dolgot csináltam.
2014. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
o.O ... Ez komoly ! Akkor ilyen erővel miért nem tartotok fenn szexuális/testi kapcsolatot egymással ?
2014. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy megpróbálnék járni vele, mert ez így nekem kevés/arctalan lenne...
2014. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Szex nincs, de orál és arcraélvezés van"

Muhaha. Most akkor van szex vagy nincs? esetleg az orális SZEX és valakinek az arcára élvezni az nem szex szerinted?

2014. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ,azaz a szó szoros értelmében nem jön létre náluk a közösülés ,azaz nincs szexuális aktus ... az orál és társai számomra sem jelentenek egyet szexel .
2014. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!