Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom, de én azon a véleményen vagyok hogy pasik nelkul is remekül meg lehet lenni .... A barátnőim szerint ez nagy hülyeség.... Nekik rengeteg pasijuk volt es engem is probaltak összehozni valakivel de nem voltam szerelmes.... Szoval Szerintetek is hülyeség hogy nekem nem a drogok meg a szex a fontos?? ( persze bulizni jarok) 16\L

2014. aug. 9. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem hülyeség, hanem normális vagy. És ez a jó, nem kell mindenkinek átmennie rajtad, mert az menő, mert egyáltalán nem az.
2014. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy csak majd változni fog.De nehogy 1 hét múlva depizz hogy nincs senkid.

Amúgy énis jól elvagyok szinglin,csak én már 19 vagyok.

2014. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 éves srácként mondom neked, hogy velem is ez van, és én is jól megvagyok magamban.

Szóval normális. Egy barátnőm sem volt, nem nagyon járok bulizni, és nincsenek szerelmi problémáim.

2014. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TheHologram ***** válasza:
Én nem érzem jól magam egyedül. De nem a szex miatt,hanem mert hiányzik valaki. Nincs senki,barátok is mindig barátnőikkel vannak. Meg mondjuk az ilyen barátokból kicsit kezd is elegem lenni. Te szerencsés vagy,vagy még nem jöttél rá. De nem is számít, ha neked így jó,akkor nincs gond. Én meg addig is reménykedek,hogy változni fog. 18/F
2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm <3 :)
2014. aug. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!