Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez szerintetek is hülyeség?...

Ez szerintetek is hülyeség? Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nos, a problémám nem a világ legnagyobb gondja de nekem idegesítő.


Nagyon szeretek rajzolni. Ha valamelyik rajzom jól sikerül azt kiteszem a szobám falára, hogy fel is dobja kicsit a szobát. A szüleimet ez nem zavarja.

Pár nappal ez előtt az osztálytársaim váratlanul beállítottak hozzánk. (nem a barátaim, hanem a nagymenők...nem is értem mit kerestek ott) Feljöttek a szobámba, körülnéztek és hangos nevetésben, csúfolódásban törtek ki.

Mert hogy: "Ki kíváncsi a rajzaidra" meg "Ilyet csak a kisgyerekek csinálnak" Azóta is ezzel húznak az utcán, msn-en, telefonon. Nem értem a viselkedésüket. Nem vagyok egy Picasso de tényleg szeretek rajzolni és állítólag egy kicsit tudok is. Már ott tartok, hogy egyik fülemen be a másikon ki.

Ez tényleg ekkora hülyeség? Szerintetek?


2011. jún. 17. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Már ott tartok, hogy egyik fülemen be a másikon ki. "


ez a helyes megoldás. amúgy megjegyezném és ezekután én is így állnék hozzájuk.

persze nem kötelező visszaadni a "kedvességet'" de jobbára az szokott kritizálni aki nem tud jobbat....


hagyd rájuk.

2011. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!!:)

Én örülnék ha lenne egy ilyen hobbim,csak nemigazán van türelmem rajzolni...:S

Viszont ha te szeretsz nyugodtan csináld,a szobád pedig szerintem tök szines :))

2011. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen agybeteg gyerekek vannak. Jobb is ha nem foglalkozol velük. Először is pofátlanság hívás nélkül beállítani. A vendéglátó bármilyen dolgát leszólni, meg bunkóság. Szerintem pedig rajzolj csak tovább. Én is szeretek rajzolni és jó hogy büszke lehetek magamra. Nekem és még jó néhány embernek tetszik, a többi nem érdekel.
2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat :) Rendesek vagytok
2011. jún. 17. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a zenével vagyok ugyan így. Imádok gitározni, és nem egyszer fel is léptem már, de nekik gáz a stílusom, az ízlésem. Hagyd rájuk, mi, művészlelkek mindig ellentéteket váltunk ki:)

13L

2011. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 17. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Öööö... Miért engedted be őket??
2011. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez csak OK vagy INDOKLÁS.

Biztos utáltak és ezt használták ki OKNAK vagy INDOKLÁSNAK.

2011. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az jó dolog hogy rajzolsz és van türelmed hozzá ha ők ilyenek veled ne törődj velük... Na és még egy dolog hogy lehetnek ők a "nagymenők" hogyha ilyen undokok..

Azért csinálják ezt veled mert ők nincsenek megnevelve és lusták ilyen dolgokat csinálni inkább olyanokat szekálnak akikre irigykedhetnének hogy van valami normális hobbijuk. ;)

2011. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
megmutatod a rajzaid? légyszilégyszi :DD nekem is kint van a falamon egy, mondjuk az én szobámban csak olyan járkálnak, akiknek tetszett. de ha valakinek nem tetszik, attól még ugyanúgy rajzolnék tovább, kit érdekel. demost őszintén. :D
2011. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!