Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk segítségét várom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk segítségét várom! Mit tegyek ha a legjobb fiúbarátom bevallotta nekem h szeret, de én nem szeretném ha emiatt a barátságunk sérülne? Én csak barátként tekintek rá L/16

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, (1-3 randi) hátha megváltozik a véleményed. Ha nem akkor mondd meg neki őszintén.
2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lilla, te vagy az?
2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

erre nem igazán van megoldás. sajnálom. velem is volt hasonló eset.

23/F

2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy ne sérüljön az őszinteség pillanatában a lelke tovább, határozott mozdulatsor közepette le kell tépned a gatyóját és fel kell szo pnod őt! :)
2014. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem Lilla vagyok. De nem akarom megbántani és lehet h pár év múlva változik a véleményem de most nem
2014. máj. 7. 20:50
 6/18 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Ez már sehogysem fordítható vissza. Ő szerelmes és kész. Ha megmondod neki hogy maradjatok barátok attól nem fog máshogy érezni irántad. Ha Ő sem szeretne elveszíteni akkor megpróbálja majd elnyomni magában de ez nem fog sikerülni.. Vagy újra meg újra próbálkozni fog. Vagy egyre jobban elhidegül tőled.

Ha valóban szeretnéd hogy a barátod maradjon akkor azt javaslom és ezt mond el neki is, miután elmondtad neki hogy nem szeretnél többet akkor tartsatok pár hónap szünetet. Ha több időre van szüksége akkor többet. Ne találkozzatok ne beszéljetek szakítsatok meg minden kapcsolatot. A lényeg az hogy ezt ne úgy tedd hogy csak te tudsz róla. Mond el neki hogy ez azért szükséges hogy meg tudjátok tartani a barátságotokat.

2014. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem fog változni a véleményed? Ezt nem tudhatod biztosra...
2014. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Tejóég velem ugyan ez van, és Lilla vagyok, nemtudomhányas válaszoló én ismerlek téged? :D
2014. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lilla te mit tettél??
2014. máj. 7. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt/van ilyen eset. Megmondtam neki h en nem erzek iranta igy es kesz... igaz h utana a legjobb baratnomtol meg pluszba megtudta h van baratnom. De egesz jol viselte. Egy honapig ki akarta nyirni a baratomat es azt kerdezgette magatol h miert? Ez tavaly volt. Mostanra helyre allt a baratsagunk. Happy end. :) oszinteseg az segit.
2014. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!