Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon egyedülállók! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon egyedülállók! Ti titokban sosem irigykedtek azokra, akiknek van párjuk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
de,de tudom h sok dolog miatt meg ők irigykednek,szóval kinek ez-kinek az megy jól.. amúgy meg nem cserélnék senkivel
2014. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Sose. Olyanra szoktam irigy lenni, akinek van valamije, amivel/amitől én is boldog lehetnék. Egy párkapcsolatban olyan 7 napig, legfeljebb egy hétig vagyok boldog, ennyi időbe telik, amíg teljesen kiismerem az illetőt, utána érdektelenné válik és csak nyűg lesz az egész. Én így működök, máshogy vannak a drótok összekötve a fejemben.
2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De. Dehát nem lehet mindent. Nekem ez jutott.

Egyébként én meg most azon töröm magam hogy saját autóm legyen nem azon hogy barátnőt szedjek fel.

2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen,azonban ez rajtam kívül senkit nem érdekel.Az elején még nagyon rossz volt,mára már csak nevetek ha meglátok egy párt a legtöbb esetben vagy pedig azonnal másik irányba nézek,és rájuk sem nézek többet...
2014. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
nem mivel én választottam ezt...és ha nem akarok egyedül lenni akkor nem leszek egyedül...csak tennem kell érte...örülök neki, hogy nekik összejött amit szerettek volna, ha én szeretném nekem is összejön, csak áldoznom kell rá időt és energiát :) nem irigykedek senkire, mivel nincs értelme...az az ő élete ez meg az enyém :)
2014. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az irigy, aki vágyik párkapcsolatra, mégsincs neki. Nekem lehetőségem lenne bőven (sok a jelentkező), de nem vágyom rá, jól érzem magamat egyedül. Úgyhogy nincs bennem irigység a kapcsolatban élők irányába.

24/n

2014. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most nincs társam, vágyom rá, de nem vagyok irigy. Miért lennék? Más társa irreleváns a számomra. Én mindenkinek a legjobbat kívánom, magamnak is. És aki nekem a legjobb, lehet másnak be sem jönne.

37 N

2014. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
De, nagyon is, bele lehet őrülni.
2014. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van, amikor igen, de tudom, hogy nem tart örökké egy kapcsolat sem - főleg a mai világban -, és ez megnyugtat. (32F)
2014. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van amikor igen, van amikor nem. Attól függ, hogy mennyire van időm agyalni. 32N
2014. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!