Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal most lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most lett volna az első alkalom de nem jött össze. ( több lenn) Mit csináljak? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

(előttem egy barátnője volt csak)


állandóan azt kérdezgette hogy ezt jól csinálja-e, ez nem fáj-e, csinálhatja-e ezt stb és hiába mondtam neki hogy ne beszéljen csak csinálja, szólok ha valami nem jó, folytatta ugyan úgy és elvette a kedvem az egésztől


2014. aug. 10. 12:12
 1/8 LazyJones ***** válasza:
Rágörcsöl és rástresszel. Próbáljátok inkább csak élvezni egymás testét és jelenlétét, és ne koncentráljatok >az alkalomra<. Szerintem ha megnyugszik, és megtapasztalja, hogy minden jó úgy, ahogyan csinálja, nem lesz gond.
2014. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy kérdezgette? Először voltatok együtt, tudnia kell hogy mi a jó neked. Az orvosok és párterapeuták is szokták ajánlani, nincs ezzel semmi gond.
2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ő felfogja hogy neked csak egyszer lehet elvenni a szüzességedet így nagyon nagyon óvatos mert ha elrontana valamit akkor életed végéig azt kötnéd hozzá hogy Ő volt az aki tönkretette a TE életed egyik legfontosabb eseményét DÖH!!!
2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

k..ra izgul,hogy megfeleljen neked

tölts bele legközelebb egy kis töményet

vagy csináld lovaglóban

2014. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szűz
2014. aug. 10. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogyha ennyire rágörcsöl, vedd át az irányítást.
2014. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A barátommal most lett volna az első alkalom"


Úgy fogtam fel hogy a te első alkalmad, igazából tényleg én értettem félre.

De tök mindegy akkor csak szimplán túlságosan parázik mert... kissé lúzer a srác, törődj bele.

2014. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, máskor meg az a baj a nőknek, hogy nem kérdez a pasi, nem beszélnek, hogy kinek hogy lenne jó, és ezért nem működik. -.-
2014. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!