Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért hiszik azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért hiszik azt hogy a lányok egy "másik faj" kb?

Figyelt kérdés

annyira nevetséges miért gondolják azt hogy teljesen máshogy gondolkozunk :D fiú és fiú gondolkodása között és van különbség de azt veszem észre hogy teljesen "másként" akarnak kezelni minket mintha nem is egy fajba tartoznánk

Ez miért van szerintetek?


+1 és miért jönnek zavarba attól néhányan ha egy lánnyal kell beszélgetni? Mire gondolnak vagy mitől félnek hogy megharapjuk őket?!


2014. aug. 10. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Az a vicces, hogy ezt ti gondoljátok így:D
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj ne viccelj már :) itt is olvasom a kérdéseket hogy "mit gondolhat a lány" vagy "mit kell egy lánynak mondani" meg sorolhatnám még :D
2014. aug. 10. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
nők...
2014. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En a fiu nemet erositem es annyit tudok hozzafuzni az egeszhez, hogy sokan felnek, hogy ne mondjanak valami hulyeseget, vagy annyira izgulnak, hogy nem tudnak kinyogni egy ertelmes mondatot.

A masik, hogy a lanyok mashogy gondolkoznak, szerintem abban nyilvanul meg, hogy altalaba mi kimondjuk amit akarunk, sokkal egyenesebbek vagyunk. (persze ez nem mindenkire igaz, nem altalanositas). Nalatok meg az a helyzet, hogy sokszor nem lehet tudni, hogy mit akartok mert nem mondjatok el, csak celozgattok ra vagy korulirjatok. Nekunk ez meg nem mindig esik le, mert nem ehhez vagyunk hozzaszokva.

21f

2014. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Jaj ne viccelj már :) Én meg a csajoktól hallom ezeket:D
2014. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
én a csajok miatt lettem meleg. a fiúkkal legalább ki lehet jönni, nem hisztiznek és sokkal összetartóbbak, kedvesebbek és normálisak.
2014. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekem vannak fiú barátaim valamint egy fiú testvérem is akivel sokat beszélgetünk és én nem gondolom hogy máshogy gondolkodnék mint a fiúk :D

az tény hogy valamit nem mindig mondunk ki hanem utalunk rá de ez csak azért van mert nem akarjuk megbántani a másikat azzal hogy túl nyersek vagyunk de azért ilyen a fiúk is csinálnak :D

2014. aug. 10. 13:34
 8/9 October15 ***** válasza:

Ami a megharapást illeti: volt rá példa.. :D mondjuk az bejött.. XD


Azért szögezzük le, hogy vannak csajok akiknél simán fennáll a veszélye, hogy bebsz az ufo csomagtartójába aztán másnap antennával a seggedben ébredsz.. :D


1.: vannak az adott pasi számára dekódolhatatlan csajok.

2.: vannak csajok akik azt hiszik, hogy marha egyértelműek de ha 3 nap múlva megkérded tőle 1 másik névvel felcímkézve, hogy vajon mit jelenthet.. :)

3.: persze nyilván van akin kiigazodik az adott pasi de az meg nem marad meg annyira az emlékezetében így marad az a feltevés, hogy biza másik faj vagytok.

2014. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 October15 ***** válasza:

"utalunk rá" ... aha... XD ezzel 1 baj van: ha te feltetted ezt a kérdést akkor nyilván nem 20-30 vagy :D a tizen x éves csajok meg annyira tudnak utalgatni, hogy.. na maradjunk annyiban, hogy semennyire.


Amúgy már párszor megénekeltem ezt csajoknak más-más témában más-más szemszögből: oké azért nem bököd ki xynak hogy nm mert akkor jaj depi lenne.. de mégis attól xy mennyire lesz depi, hogy azt hiszi hogy vw ?:D

2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!