Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tartsak megfelelő...

Hogyan tartsak megfelelő követési távolságot, ha két autóhossznál már azt hiszik, hogy azt nekik tartottam fenn, és azonnal ott terem előttem egy másik autó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi,majd ahogy több rutinod lesz,magadtól is érezni fogod a helyes távolságot,

mert ezt így szóban elmagyarázni elég körülményes lenne,

2012. júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam. Sebaj, újra felveszed az általad megfelelőnek ítélt követési távot.
2012. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha engem is fel tudnak bosszantani az ilyenek, akik azt hiszik, nekik tartottam fenn a helyet. Pedig már lassan 20 éve vezetek. Igaz, ritkán alakul ki ilyen helyzet. Mert nagy forgalomban, városban nem tartok akkora közt, városon kívül pedig nem zavar annyira, hiszen ha előz valaki, és bevág elém, az általában nagyon siet, és tovább fog előzgetni, eltűnik előlem.
2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


(Annyit még,hogy Budapestről van szó)

2012. júl. 25. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták:a rutinoddal ez változni fog -a követési távolság-tartásod - De azok az ugra-bugra egyének akik szöcske módon repkedve előznek szerencsére kevesebben vannak és jobb ha távol tartod magadat tőlük= had menjenek!
2012. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!