Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok miért buták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért buták sok mindenben?

Figyelt kérdés

Eddig jártam Szerbiában, Romániában, Szlovákiában, Olaszországban és az ottani lányok akik nekem bejöttek, ugyanezt megtapasztaltam tőlük is.

Pl élményfürdőben is némelyik úgy bámult hogy szégyelltem enni, vagy fagyizni :D


Itthon miért nem tudnak értékelni egy izmos, jól öltözött srácot?

Mindenhonnan azt látom/olvasom hogy a magamfajták, normálisnak nem kellenek stb

23/F


2014. aug. 10. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy értsem: azért tartod őket butának, mert nem vetik rád magukat?
2014. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj már a k__a an_ádba...
2014. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Itt qrwák mind.

Gyere az Emirátusokba, ott pont annyi joguk van amennyi kell.


Üdv:Alim

2014. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a magyar fiúkról gondolom ugyanezt hogy miért olyan tudatlanok és butuskák :)

de talán ezért van külföldi barátom :P

2014. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
XD nem lehet, hogy te vagy a hülye és nem mindenki más ?:D
2014. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ramcsiii ***** válasza:

Én szerbiai lány vagyok,de itt sem nagyon kölömbek az emberek.

Szerintem biztosan kellesz valakinek,hiszen mind tartozunk valakihez,csak még nem találtál rá a megfelelő partnerre,és külföldön sem lenne más a helyzet.

2014. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én jó pár fiúval cseteltem már, magyar, itt egyetemista külföldi, és ugyanolyanok a fiúk: buták, hiszékenyek és sík hülyék :D jó, akad normális is hébe-hóba, de nagyon ritka.
2014. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!