Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre több lenne bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre több lenne bennem a szeretet, mint a lányokban, ettől máris gyenge srácnak számítok és nem vonzónak, ez tényleg így működik manapság?

Figyelt kérdés
Szeretek igazán szeretni egy lányt úgy értem szexuálisan mindent beleadni, sok csók, előjáték ilyesmik. Lehet, hogy ez gyengeség lenne, ezért nem akarnak tőlem folytatást a lányok?
2014. aug. 10. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és való igaz, h nincs ránk kereslet....
2014. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez a lehető legjobb amit tehetsz egy lánnyal, hidd el tapasztalatból mondom :) én mindig vágyom a szeretetre nemcsak az ágyban mindenhol és ritka ilyen srácot találni manapság, ez neked erényed nem gyengeséged :) 21/L
2014. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak fiatalok vagytok és nem tudtok "ismerkedni" majd ha idősebbek lesztek menni fog nembaj az nem zavar minket :)
2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha gondolod írj privit, ugyan ilyen a barátom is :)
2014. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem ez az oka, más állhat a háttérben, de azt a hibát nem vezsed észre magadban. Lehet túl tapadós vagy, vagy túl érzékeny, szerintem azzal amit leírtál egy lánynak sincs baja.
2014. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Több szeretet van benned mint "A lányokban"? :D Nehéz szavakba önteni, hogy mennyire buta és demagóg ez a mondat.


Nekem az a benyomásom, hogy inkább álszent lehetsz, valamint megvan benned az a hajlam, hogy irreálisan pitizzél a punciért (a tévedés jogát persze fenntartom). Ennek pedig sok köze nincs a szeretethez és a mély érzelmekhez.

Azt, hogy sikertelen vagy párkapcsolati téren, ne a nőkre kend, és ne egy olyan dologgal próbáld magyarázni, ami minden kicsit is értelmes és egészséges elméjű embernél pozitívum! Így csak összetaposod a valós önkritikádnak még a lehetőségét, mivel még egy negatív esemény megmagyarázásánál is átmész önfényezőbe...

2014. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!