Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok, hogy akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok, hogy akartok élni hátralévő életetkben vagy csak szimplán, mi tenne titeket boldoggá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretne valaki őszintén ez engem már kicsit boldogabbá tenne.
2014. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha végre születhetne kisbabám!Semmi mást nem kérnék az élettől,csak egy-két egészséges kisbabát!
2014. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az aki belémbolondulna megkérdezné hogy járunk e és járnánk és ez a szerelem sosem múlna el míg élünk. Ha már ebben a témában vagyunk. :)
2014. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a célom, hogy kialakítsam magamban a feltétel nélküli szeretetre való képességet. ami boldoggá tenne, az egyrészt ez, másrészt pedig az, ha megtalálnám azt a lányt, akit keresek, aki szeret, akit szerethetek.

19F

2014. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én egyre inkább azt veszem észre magamon, hogy a munka eléggé központi kérdés az életemben és elég erősen kötődik hozzá az identitástudatom.

Engem az tenne hosszú távon igazán elégedetté, ha olyan munkát találnék, amit teljességgel magaménak érzek, amit szenvedéllyel és teljes odaadással tudnék csinálni, amire büszke tudok lenni, hivatásként tudok rá tekinteni és mások is elismerik, amit és ahogy csinálok.


Persze jó lenne megfelelő és hosszú távú partnert is találni az életben, de én tényleg akkor érezném igazán teljesnek magam, ha a munkában találnám meg előbb az igazit.

2014. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemre, családra vágytam sok évig. Aztán nem jött össze, kiöregedtem. Ma már inkább "világi" téren próbálom az életemet egyenesben tartani, arról lemondtam, hogy a család összejöjjön, mert már nem lenne értelme.


A lényeg, hogy ne gondold, hogy a szerelem lehet az egyetlen értelmes életcél. Igen, a természet ezt programozza belénk, de azért vagyunk emberek, intelligens lények, mert képesek lehetünk ezt felülbírálni.

2014. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne valaki :D
2014. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
AI program ami minimum 90%-al megy át a Turing teszten + hobbiból otthon hibridpapagájokat tenyészteni + sok pénz.
2014. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy fekete mercedes cl63 amg, benne egy karcsú barna hajú kreol bőrű csajjal, sok pénzzel a zsebemben, arannyal a nyakamban.

Sajnos ami ebből elérhető az a konditermi edzés erre van keret, tehát hosszútávon a jó testem fenntartása, de boldoggá akkor is a fentiek tennének.

22F

2014. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyetemen elvegezni a mernokinfo szakot, kulfoldon jo allast talalni, meglelni a szerelmet, gyerekek, csalad. ennyi. ezenkivul meg az olyan 'csajos' dolgok, mint jo alak, hosszu haj, csini ruhak, stb.. Bar a szerelmet remelem, hogy megkapom egy bizonyos fiutol :)

18/L

2014. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!