Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék egy barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék egy barátnőt, de valahogy nem akar összejönni a dolog. Miért nem sikerül? Ennél azért kicsivel összetettebb a dolog.

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, egy pár évvel ezelőtt még a lányokban a puncit láttam csak, viszont 2-3 éve szerelmes lettem egy lányba és azóta teljesen megváltoztam. Akkor megtapasztaltam a szeretet érzését, hogy milyen valakit szeretni és azóta annyira vágyom arra, hogy végre valakit igazán szerethessek, foglalkozhassak vele. A lány ridegen visszautasított. Azóta volt egy másik lány is, akivel szintén nem sikerült a bravúr. Mindkettőbe nagyon szerelmes voltam.

Az másodikat ismertem, mert a barátom, az elsőt viszont nem igazán ismertem(igazából, nem is értem miért voltam szerelmes belé). Vele nagyon nehezen tudtam tudatni a dolgot, nem mertem semmit sem csinálni. És épp ez a gond, hogy nem merek odamenni hozzá az adott személyhez, hogy beszélgetést kezdeményezzek vele.

Hogy tudnék feloldódni, hogy ne legyek állandóan olyan feszült? Hogy tudnék Nyitottabbá válni? Önbizalmam is kevés. Az is a gond, hogy én egész életemben itthon voltam, nem igazán mozdultam ki sehová. Elég zárkózott vagyok. Ez is a gond, hogy nem tudok barátokat sem találni, szerezni. Legalább ők kirántanának ebből. Van pár "barátom", de rájuk nem igazán számíthatok. Az a baj, hogy állandóan stresszelek, ha oda szeretnék menni valakihez. Tegnap is láttam egy nagyon gyönyörű lányt, de nem mertem odamenni hozzá. Meg nem egyszer. Sok lehetőségem adódott volna már.

Elég nagy probléma az is, ahol lakok annak a környékén semmiolyan nincs ahova kimozdulhatnák, ahol emberek közt lehetnék, ismerkedhetnék.

Esetleg valami tipp, hogy hogyan törhetnék ki ebből a magányból? Olyan rossz egyedül. Legalább egy barátnőt szerezzek.

Szeretnék tenni valamit, csak azt nem tudom hogy hol kéne elkezdenem.



2014. aug. 10. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlbonyolìtod
2014. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pálinka nagyon jó gátlásoldó DE arra figyelj hogy ne rugj be csak éppen jól érezd magad mert részegen tuti nem vesz komolyan senki
2014. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha abba a lányba már nem vagy szerelmes akkor ne foglalkozz vele..néha azért biztos ki tudnál mozdulni pl: menj koncertre , menj bevásárolni, szórakozóhelyre , bárba. akárhová . mindenhol sok lány van, vagy akár a neten is ismerkedhetsz , randioldalak stb. vagy csak írj rá egy lányra fb-on
2014. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Europafan válasza:

1. Vannak olyan lányok, akik szeretik a félénkebb, visszahúzódóbb fiúkat, úgyhogy ne akard teljesen megváltoztatni magad, mert a leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz :)

2. Ez kicsit hülyén hangozhat, de szerintem próbáld ne csak a külseje alapján megszeretni a lányokat. "Tegnap is láttam egy nagyon gyönyörű lányt, de nem mertem odamenni hozzá." Lánylétemre mondom - ez is kicsit furcsa lehet - tapasztalatból, hogy a legszebb lányok általában nem a legszimpatikusabbak. Az osztályunk szépségei is az ujjuk köré csavargatják a fiúkat, de csak szórakozásból, és semmit se vesznek komolyan, mert tudják, hogy szépek és imádják őket.

3. A magányból már azzal is kitörhetsz, ha nem csak a neked tetsző lányokkal szimpatizálsz, hanem másokkal is. Ki tudja, lehet, szerezhetsz néhány barátnőt - baráti szinten - akiknek az ismerősi körében ott lesz egy olyan lány, akire vágytál. Sok lány szeretne haverkodni fiúkkal de nincs elég bátorságuk. A lányoknak pedig óriási az ismeretségi körük ;)

4. Ne stresszelj, nem hinném, hogy egy hozzád hasonló jellemű fiú egyedül maradna huzamosabb ideig. Csak meg kell ismertetned magad másokkal. Kis lépésekben haladj, tuti, hogy jól fogsz járni ;) ;)

2015. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!