Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Ma én meg 2barat (nő) sétáltunk, es jött mögöttünk 3 fekete.El kezdtek a barataimat rib ncozni, meg kutyazni.És én nem tettem semmit csak mentünk tovabb.Biztos rosszul eshetett nekik.Szánalmas voltam? 16/f

2014. aug. 11. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 nigga ellen mit tennél????? Jobban tetted, hogy nem veretted meg magad! ;)
2014. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem muszály le alacsonyodni a szintjükre, jól tetted, hogy nem szóltál vissza
2014. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy valami nagy harcos, 3at úgysem tudtál volna leverni, valószínűleg csak kötekedtek. Ha lett volna ott legalább még 1 srác már lehet nem lett volna olyan nagy pofájuk.
2014. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 HarciCsiga ***** válasza:
Megtartani a becsületedet és megkérdezni hogy mit mondott de határozottan ha megismétli leverek neki egy emberes taslit hátha észhez tér ha meg nem akkor nekem jön azt vagy megvernek vagy nem
2014. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akik beszoltak ott 2 fiú meg egy lány volt.de azoknak nem nagyon szolok vissza mert egyszer elkapnak bandaban.azért írtam ki mert nem tudtam mit kellett volna tennem, es sajnalom a 2 lányt akik velem voltak.
2014. aug. 11. 00:35
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó kominak.le vertek volna nagy valószínűséggel, ezért gyorsan ott hagytuk őket.Ugy gondoltam nem egetem magam azzal hogy össze vernek
2014. aug. 11. 00:38
 7/13 anonim ***** válasza:

fiatal vagy még, beszartál, van ilyen


igazából nincs helyes válasz, ha vissza szólsz most tiszta a lelkiismereted de lehet h van egy mokkád, vagy nincs...


ha nem akkor sem tettél rosszat, szándékosan inzultáltak, ilyen a világ, tanulj belőle, hogy te nem csinálsz ilyet


szánalmas patkányok lehettek, veri őket a sors úgyis nefélj

2014. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 HarciCsiga ***** válasza:

Ugyan azt kellet volna csinálni mint amit mondtam egy nagy levegő szembecsuk kinyitod a szemed megfordulsz rákérdezel és megy a móka egyébként nem kell félni a négerektől egy jobb kötésűbb fehér srác simán össze pakol 2 girnyó feketét

Ui: amúgy semmi bajom a feketékkel és ha nem lenne ott semmi ismerősöm amikor beszólnak nekem akkor nem foglalkozok vele de hogy engem az ismerőseim előtt bárki is megalázzon nem hagyom nem az ismerőseim miatt magam miatt

2014. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utólag meg tök mindegy már :D Ne görcsölj rajta, pár barom volt, ne érezd magad rosszul emiatt. Kit érdekel mit magyaráznak...
2014. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HarciCsiga ***** válasza:
a kilencesnek igaza van :)
2014. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!