Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene túl tennem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene túl tennem magam a szakításon? Több mint 3éves kapcsiból kellett ma kilépnem! Nem nagyon vannak barátaim szóval igy a barátkozás nem megoldás!

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Az kemény. A 4 éves kapcsolatomat 2 hónapig dolgoztam fel úgy, hogy a tanulásra/munkára koncentráltam, így nem tudtam sokat agyalni a hogyantovábbon. És jó időbe tellett, míg újra párkapcsolatom lehetett, szóval én a másra koncentrálást tudom ajánlani meg kitartást kívánok.

20F

2010. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2010. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18
2010. márc. 23. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
grat az első válaszolónak, mert nekem pont a tanulás ment rá a szakításra .. :) aludj sokat, minél kevesebb időd legyen gondolkozi rajta, nem igazán fog úgy eltelni nap mostanában, hogy nem jut eszedbe, erősnek kell lenni .. :) túlélhető.. :)
2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Alakits ki egy másik kapcsit. Vagy több kapcsit.

A nem nagyon vannak barcsik azt mit takar? Nagyon nem, de picit azért vannak? Szerintem elég egy, nem szükséges kína lakossága hogy a barátod legyen.

2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Noss!


Gondolom te a lány vagy.

Most elkezdhetném mondani a több 100 lehetőséget, meg amit majd írni is fognak neked ide, de úgysem fog azzal egyik percről a másikra sikerülni. Főleg aznap, főleg ha nincs ilyenkor az ember mellett egy barátja, vagy barátnője.

Erre nincs gyógyszer sajnos drága. sajnos nehéz nagyon nehéz feldolgozni, teljesen mindegy hogy csak 1 éves kapcsolat vagy 3 éves, mindig nehéz, és nagyon nehéz beletörődni abba, hogy mást kell majd idővel találnod. De az is lehet, hogy még nincs is vége, nem sok 3 éves kapcsolat van ami tényleg véget ér az első olyan szóra hogy akkor sajnálom de vége ennyi volt, lehet még nincs vége.

Vegyél magadhoz 1 üveg bort, tegyél be valami hülye filmet, vagy valami vidámat mint a Borat, de semmiféle képen ne egy titanicot ... idő sok idő kell hozzá h megnyugodj .


ÉS! kell majd idővel egy olyan ember aki mindezt feledtetni tudja veled, aki felvidámít aki mellett majd jól érzed magad. idővel....

2010. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:55, nem azt mondtam, hogy ezek után jobban ment a tanulás, csak arra gondoltam inkább, mintsemhogy azon agyaljak, hogy ezt hogy élem túl meg hasonlók.
2010. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy... :-( nemrég estem át rajta (de aztán kiderült, nálunk nem lett végleges)

Sok alvás, este egy- egy pohár bor, hogy menjen az alvás és ne csak forgolódás legyen. Nekem ez tűnt legjobbnak az elő pár napban. Tarts ki. És fel a fejjel, fiatal vagy még.

(az utolsó "szakításomig" nekem leginkább egy következő "szerelem" segített, persze nem lettek tartós kapcsolatok. De most valahogy nem ment volna)

2010. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andrewka ***** válasza:

Üdv a klubban:(

Nem lesz egyszerű, egy nap híjján 4 évig voltunk együtt és évforduló előtti nap bukott ki a dolog h megcsalt, elég csúnyán lett vége. Azóta eltelt 4 hónap, mostmár megvagyok nélküle is. Kitartás, nekem se volt/van túl sok barátom. Az a lényeg h próbálj értelmet találni az életednek. Ne nagy dolgokra gondolj hanem oylanra ami pl eddig nem fért bele a kapcsolat miatt. Én pl újra elkezdtem sportolni. Persze nem köti le minden időmet de ki tudom engedni a gőzt és ez jó. Az a lényeg ne zárkózz be a szobádba a plafont bámulva hanem valamiféle célt tűzz magad elé.

Azt nem tudod elkerülni h rá gondolj. Eszedbe fog jutni akármit csinálsz, akkor meg már próbáld tiszta fejjel végiggondolni mi miatt szakítottatok, mi volt rossz. És ami nekem nagyon bevált sok végiggondolás után már világosan látom, mit mikor és hogyan rontottam el (függetlenül attól h az ex is hibázott) és teljesen tudatosan próbálok úgy élni h most ezeket a hibákat orvosljam (pl kevés barát).


Remélem valamennyit sikerült segíteni, és erő, bátorság! Merj nyitni az új felé, teli az élet lehetőségekkel, de nem kell elkapkodni semmit.


22/f

2010. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!